Problem z geforce 6200

Witam. To mój 1 post więc proszę o wyrozumiałość. Wczoraj kupiłem kartę nVidia GeForce 6200 (AGP) 128 MB. Mam 5 letniego kompa AMD Sempron 2200+ 1.50 Ghz, 256 MB RAM. Wcześniej miałem karte gf 5500 i po roku użytkowania się spaliła ;p oddałem kompa do naprawy czekałem 2 miesiące. Po 2 następnych tygodniach komputer miał znowu problemy z grafiką. I teraz kupiłem tą kartę z myślą że w końcu bd wszystko okej. Włożyłem kartę dobrze , podpiąłem wszystkie jest ok, ale komputer nie może wykryć karty, do tego gdy chce zainstalować sterowniki nie moge nawet ich uruchomić , bo wyskakuje mi błąd w którym nic po prostu nie pisze… Wiem taka magia tylko u mnie. A teraz moje pytanie, czemu komputer nie wykrywa mi karty i jaka może być tego przyczyna ? Jeśli ktoś wie to prosze o odpowiedź.

a odinstalowałeś stery od starej grafy

Mefiu93 , proszę poprawić temat na konkretny, mówiący o problemie.

Odpalasz w trybie awaryjnym. Odinstalowujesz stery przez dodaj lub usuń programy. Restart i uruchamiasz już w normalnym trybie. Instalujesz sterowniki optymalne do tej karty tj. Nie najnowsze.

tak odinstalowałem i nadal było to samo.

Teraz zrobię tak jak napisał master_zonk6 . Oby się udało :slight_smile:

Dodane 10.05.2009 (N) 13:24

Zero zmian ;/ jest tak jak było. Odinstalowałem sterowniki w trybie awaryjnym potem włączyłem normalnie i komp i tak nie wykrywa mi karty , ani żadne stery do niej nie mogą być zainstalowane, ponieważ pisze mi takie coś ’ sterowniki nie mogą być zainstalowane ponieważ nie są od tego urządzenia ’ czy coś w tym stylu. Czemu komp nie wykrywa mi karty graficznej ?

Mefiu93 , Miałeś zmienić temat na konkretny - nie zmieniłeś.

Zastosuj się do punktu 2.6 refulaminu forum:

Jeżeli i tym razem nie poprawisz tytułu, temat wyląduje w śmietniku.