Problem z GeFORCE 6800GS 128mb


(Crazyman222) #1

Mam problem z kartą graficzną, ponieważ karta ta powinna robić w 3d marku 2003 około 10 tys punktów. U mnie robi tylko 5 tys. Gry nie chodzą tak jak powinny chodzić na tej karcie. Mój komputer to:

-Procesor AMD Sempron 2600+

-Płyta główna ASUS K8V-X SE

-RAM 512 400

-no i ta karta GeFORCE 6800GS

U kolegi, który miał słabszy procesor, karta chodzi o niebo lepiej. W 3D Marku 2003, 2005 robi wyższe wyniki i to o połowę. Gry chodzą mu dużo lepiej, np. Just Cause. Gra ma bardzo małe wymagania, momentami chodzi tak jak u kolegi, a po kilku minutach tnie sie niesamowicie, nawet gdy detale zmniejsze na najniższe. Na początku myślałem, że chodzi o zasilacz, ale kolega u którego karta chodziła super przyniósł do mnie zasilacz i nic nie dało. Tak samo RAM był wymieniany i nic:(. Pomóżcie plis:)


(system) #2

Sprawdz ustawienia agp w zakladce od karty czy jest wlaczone,jak nie do biosu i wlaczyc,stery od agp i grafy dobrze zainstalowane w odpowiedniej kolejnosci.

PS.czy ty niedawno ta karte kupiles?Wymieniales?


(Crazyman222) #3

W biosie jest ustawione na agp x8 ( o to ci chodzi??). Sterowniki od karty sa zainstalowane z płyty dołaczonej do karty, ale przed formatem miałem nowsze, i tak nic nie dało. A sterowniki do AGP?? Nie wiem o co chodzi;p;p

Karta ogólnie ma około pół roku, i jest odkupiona od kumpla.


(McDracullo) #4

Zainstaluj stery do plyty głównej

Dodatkowe zasilanie podpiete?


(Crazyman222) #5

Zasilnaie podpięte. Zaraz zobacze, zainstaluje jeszcze raz, może cos sie niedoinstalowało.


(system) #6

Przed instalacja odinstaluj grafe,pozniej instaluj stery plyty(agp),na koncu grafa.