Problem z GeFORCE 6800GS 128mb

Mam problem z kartą graficzną, ponieważ karta ta powinna robić w 3d marku 2003 około 10 tys punktów. U mnie robi tylko 5 tys. Gry nie chodzą tak jak powinny chodzić na tej karcie. Mój komputer to:

-Procesor AMD Sempron 2600+

-Płyta główna ASUS K8V-X SE

-RAM 512 400

-no i ta karta GeFORCE 6800GS

U kolegi, który miał słabszy procesor, karta chodzi o niebo lepiej. W 3D Marku 2003, 2005 robi wyższe wyniki i to o połowę. Gry chodzą mu dużo lepiej, np. Just Cause. Gra ma bardzo małe wymagania, momentami chodzi tak jak u kolegi, a po kilku minutach tnie sie niesamowicie, nawet gdy detale zmniejsze na najniższe. Na początku myślałem, że chodzi o zasilacz, ale kolega u którego karta chodziła super przyniósł do mnie zasilacz i nic nie dało. Tak samo RAM był wymieniany i nic:(. Pomóżcie plis:)

Sprawdz ustawienia agp w zakladce od karty czy jest wlaczone,jak nie do biosu i wlaczyc,stery od agp i grafy dobrze zainstalowane w odpowiedniej kolejnosci.

PS.czy ty niedawno ta karte kupiles?Wymieniales?

W biosie jest ustawione na agp x8 ( o to ci chodzi??). Sterowniki od karty sa zainstalowane z płyty dołaczonej do karty, ale przed formatem miałem nowsze, i tak nic nie dało. A sterowniki do AGP?? Nie wiem o co chodzi;p;p

Karta ogólnie ma około pół roku, i jest odkupiona od kumpla.

Zainstaluj stery do plyty głównej

Dodatkowe zasilanie podpiete?

Zasilnaie podpięte. Zaraz zobacze, zainstaluje jeszcze raz, może cos sie niedoinstalowało.

Przed instalacja odinstaluj grafe,pozniej instaluj stery plyty(agp),na koncu grafa.