Problem z GeForce 8600GT po restarcie systemu

Witam!

Ostatnio sformatowałem kompa, zainstalowałem Win XP SP2, następnie ściągnąłem sterowniki do grafy 182.08_geforce_winxp_32bit_international_whql ze strony producenta. Zainstalowałem je, ponownie uruchomiłem kompa i wszystko było ok. Następnie jeszcze raz uruchomiłem kompa i obraz jest wyświetlany tak jak przed instalacją sterowników (a menedżerze urządzeń wykrywa karte graficzną, sterowniki są zainstalowane itp.). Próbowałem już różnych rzeczy, instalowałem DirectX 9.0c, inne starsze sterowniki i też nic :expressionless: . Proszę o pomoc :frowning:

odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz ale w trybie awaryjnym

a zmieniłeś w menu nvidii (tray labo prawoklik na pulpicie i właściwości) ? głębie kolorów i rozdzielczość ?

odinstaluj, przeczyść dokładnie porgramem driver sweeper, a następnie zainstaluj ponownie

niestety instalacja w trybie awaryjnym nie pomogła

rozdzielczość i głębię kolorów też ustawiłem

Dodane 14.03.2009 (So) 15:25

przeczyszczenie Driver Sweeperem również nie pomogło

Wejdź w menager urządzeń.

Kliknij na karę graficzną prawym przyciskiem myszy i wybierz “odinstaluj” jeśli komputer poprosi o ponowne uruchomienie to wykonaj jeśli nie kliknij w menagerze zadań na komputerek z lupą wtedy zostanie na nowo wykryta karta graficzna. Postępuj zgodnie ze wskazówkami automatycznego wyszukiwania sterownika.

PaPuX próbowałem już instalować przez menedżera urządzeń z wybranej lokalizacji oraz przez instalke. Jeśli wybieram opcję automatycznego wyszukiwania to poprotu nie znajduje mi sterownika