Problem z GeForce 8800 GS

Witam

Zakupiłem niedawno kartę graficzną Palit GeForce 8800GS. Wsadziłem ją do płyty GIGABYTE GA-EP43-DS3L i podczas grania w takie gry jak np. Wiedźmin, Far Cry 2, na ekranie widoczne są pulsujące paski. Na innym forum doradzili mi, żeby wymienić mój stary zasilacz (Tracer) na coś lepszego. Więc wymieniłem na Modecoma 400 wat, ale to nie rozwiązało problemu. Co jeszcze mogę zrobić?

Pozdrawiam

Ten modecom to mam nadzieje z serii mc ;]

A ogólnie popróbuj może innych sterowników itp…

Tylko pamiętaj aby za każdym razem czyścic po poprzednich system Driver Cleanerem ;]

Niestety nie. Seria FEEL III.

I sterowniki z płytki i sterowniki z neta (strona producenta)…

ten zasilacz to dno. A jaka reszta konfigu?

moze karta sie przegzewa

właśnie podaj temperatury z everesta

możesz też spróbować kartę “u kolegi”

i powiedz nam jaki masz fundusz na zasilacz .

Nazwa płyty w pierwszym moim poście, Core 2 duo E4500 2x2.20GHz, 3,25 GB RAM DDR2 667 Samsung. Coś jeszcze?

Nie. Tepm w obciążeniu ok 50st.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Jeśli w stresie około 55*C to to w porządku.

Podkręcałeś kartę? Jeśli się prze taktuje rdzeń lub pamięci (wtedy często “brakuje prądu” na grafice trzeba robić drut mody) mogą wyskakiwać takie paski.

Może być wina sterowników, aczkolwiek wątpię.

To będzie raczej wina hardware.

Karta na gwarancji ?

Nie podkręcałem.

Tak… Zadzwoniłem do sklepu w którym ją kupiłem i powiedzieli mi że 90% przypadków to “konflikt sterowników”. Mam zrobić formata i sprawdzić. Jeśli dalej tak będzie to mam im ją wysłać… Zamiast grać będe czekać :frowning:

matthias ,

Byłeś proszony o zmianę tytułu na konkretny, mówiący o problemie - ignorujesz zalecenie :?

Dostosuj - więcej uwag nie będzie.

Temat poprawiłem już drugi raz. Przepraszam.