Problem z geforce 9600 gt gainward golden sample

Witam wszystkich! Mam pewien kłopot z kartą graficzną, z którą nie mogę sobie poradzić. Niedawno wymieniłem sprzęt:

Płyta Msi p45 neo3-fr, proc intel core 2 duo e7300, zainstalowałem viste home premium 64 bity. Wszystko podczas instalacji sterowników przechodzi pięknie.

Problem pojawia sie po 2 dniach od instalacji systemu, na pulpicie wysypuje mi zielone pixele, w miejscach cieni, widzę to po zmianie tapet, układ pixeli sie zmienia, pixele widoczne są nawet przy starcie biosu przed logowanie systemu. Pomaga wyłączenie i włączenie karty graficznej w menadżerze urządzeń, ale to na jakieś 15 minut. Instalowałem wszelkie sterowniki od tych starych do najnowszych, bezskutecznie. Problem pojawia sie na systemach xp profesional, vista ultimate 32 bitowej i vista home premium 64 bitowej na service packach 1.

Co ciekawe, rok temu miąłem konfiguracje: asus m2n-e, geforce 7900gs galaxy z chłodzeniem zalmana, athlona x2 6000+ i na xp miałem to samo, jednak pomogła zmiana sterowników na nowsze.

tutaj nie pomagają formaty, zmiany sterów, zmiany ustawienia ekranu. Nawet pojechałem do kumpla testować ekran czy nie ma problemów z wyświetlaniem konkretnego koloru, kiedy zabierałem ekran od siebie był wysypany pixelami u kumpla działał 12 godzin prawidłowo. Naprawdę nie wiem, co robić? Reklamować kartę graficzna? Pomóżcie!

Z góry dzięki !

To dziwne ,bo ja tez mam juz zamowianego geforca 9600 i taki sam proc a nie slyszalem o czyms takim. No zobaczymy jak przyjdzie.

wiesz ja miałem to samo na geforce 7900gs i teraz na tym, tylko że na poprzednim zmiana sterowników pomogła, zaś na tym ciężko…

Moim zdaniem to wina chłodzenia karty graficznej. Najprawdopodobniej gdy grałeś przepaliło się coś w karcie i teraz masz z nią problemy. Moja rada to udać się do serwisu

Falloutman , proszę poprawić wiadomość. Na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

Karta ma świetne chłodzenie! To jest wersja którą gainward podkręcił i zamontował dwuslotowe chłodzenie:

[http://www.komputronik.pl/Karty_graficz … ,id,52664/](http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_9600_GT_Gainward_512MB_2xDVI HDMI SPDIF_PCI_E_GoldenSample/pelny,id,52664/)

to jest dokładnie taka karta. Temperatura wynosi 31-35 stopni, do tego mam bardzo dobrze wentylowaną obudowę.

Zapomniałem dodać, jak kupowałem płytę główną to musiałem ją reklamować, problem tkwił tym, że jak instalowałem sterowniki do graficznej to system przy ładowaniu sterowników do karty już nie startował, system chodził pod warunkiem, że nie było sterowników do graficznej. Serwis podjął się naprawy, teraz tego nie ma. Jednak pozostał problem tych pixeli które miałem również na całkiem innej konfiguracji…