Problem z GeForce FX 5200 ULTIMATE!

Witam!

Mam problem z kartą graficzną GeForce FX 5200 Ultimate 128mb\128 bit

A mianowicie…karte kupiłem na allegro. Podczas grania w min. GTA SA zauważyłem, że pracuje nieprawidłowo, ponieważ grafika jest podobna jak na mojej starej karcie GeForce 2Mx 32mb i tak samo się przycina. Na dodatek gdy włączam MENU GRY to w głośnikach dziwnie “skrzeczy”. Nie mam pojęcia co to może być. Robiłem formata dysku i wszystkie sterowniki wgrywałem na nowo, i nic. Chciałbym, dodać że jak wkładam karte do AGP to dziwnie skwierczy (oczywiście przy wyłączonym kompie). Dlatego podejrzewam że może jest spalony ten slot…Drugą rzeczą jaką podejrzewam jest moja zintegrowana karta dzwiękowa. No ale nie wiem?

Podaje moją konfiguracje:

-procesor Celeron 2.0 GHz

-Pamięć ram 256 mb

-płyta główna ECS P4S5A\DX

-karta graficzna geforce fx 5200 128mb\128bit

-zasilacz 300 W

-oczywiście dysk twardy, napęd cd, klawiatura, mysz i monitor

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC.

procek :?

grafa nie jest zadna wspanialoscia to ja bym sie nie dziwil ze GTA SA zle chodzi…

jakie sterowniki instalujesze, nie instaluj najnowszych

sprawdz karte na innym kompie

konrado007 proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień.

Instalowałem różne i starsze i nowe (oczywiście do Nvidia)…

Karta FX 5200 to nic innnego jak GF 4 mx 440 z sm2.0 ale ty masz wersje ultimate czyli wydajniejszą. Zobacz czy system nie jest zasyfiony jakimiś wirami itp . Możliwe że masz za mało ramu to powinieneś dokupić drugą kośc najlepiej 512

o ile dobrze pamiętam w ustawieniach gry musisz zmienić

z 32 bit na 16 -i ok