Problem z GF 5200FX, kompem, sterami?

Witam! Mam problem z moja kartą graficzną GF5200 FX. Oby opisać problem przedstawię całą historię “choroby”:slight_smile:

Wiec tak: jakies 3 miesiace temu zassałem sobie z neta demo PES6, grałem w nia jakis tydzien bez problemów, ale nagle gdy kiedys załaczyłem, po jakis 2 min. gry pojawiły mi sie takie paski na monitorze i gra zaliczyła zwieche, nic sie nie dało zrobic, tylko zrestartowac kompa. Nastepnie uruchomiłem gre popnowinie i zrobiło sie identycznie. Problem w pozniejszym okresie pojawiał sie notorycznie wiec odinstalowałem to demo. Po jakims czasie pojawił sie nastpeny problem: komputer czasami sie nie włączał w ogole, dopiero np. za 3-4 razem. Czasem trzeba było odczekac z godzine, aby sie uruchomił. Po tych niemiłych doświadczeniach postanowiłem zrobic format. No i tak z miesiac temu sie zebrałem na to. Po sformatowaniu myslałem ze problemy znikna - jednak sie myliłem. Pojawił sie nastepny problem - zadne sterowniki do karty nie chciały sie zainstalowac. Ale to absolutnie zadne. Gdy jakiekolwiek instalowałem - zmieniłem rodzielczosc na wieksza, palete kolorów na 32-bitowa i dawałem zastosuj komp sie wieszał i nie uruchamiał, nie wiedziałem kompletnie co sie dzieje. Zainstalowałem nowe stery do płyty głownej i jakies sterowniki w koncu sie zainstalowały, komp sie uruchamiał. Ale widziałem ze to prowizoryczne rozwiazanie. Dostałem od kumpla fife 07 - zainstalowałem no i problem identyczny jak z PES6 - nie wiem czemu pojawiaja sie pasy i komp sie wiesza, tylko mozna go zrestartowac. Problem z karta przejawia sie jeszcze w tym, ze gdy ogladam jakis film, to od czasu do czasu na ekranie pojawiaja sie takie migajace poziome linie.

Przejrzałem multum forum w poszukiwaniu odp. no i wyszło na to ze problem lezy po stronie karty, badz tez zasilacza. Zasilacz był zmieniany jkies 8mies. temu Teraz mam: Pc computer supply, model take me 350.

moj komp to:AThlon 1250 MHZ, 256 pamieci ram, gf 5200fx 128-bit, plyta głowna MSI kt4av.

Prosze nie pisać ze mam słaby sprze itp. bo wiem ze szatan to nie jest:) ale jakies rozsadne rozwiazania:D

Dołączam raport z AIDA:

rapuh6.gif

procesor sie grzeje i zasilacz badziewny

kurde niedawno był wymieniany - i ten kto go wymieniał poprosił za niego 50zł :confused: ale jeszcze wtedy nie miałem pojecia o zasilaczach - myslałem ze zasilaczto zasilacz i tyle:) no i ewnetualnie jaki mogłbym zakpupic do mojego komputera?

forton 350w tani i dużo lepszy