Problem z gf 7300 gt!

witam mam problem:

otóz kupiłem sobie nowego kompa, mam w nim karte graf gf 7300 gt 256, moze duzo nie wiem o komputerach ale na tym co mam to gry powinny chodzic narazie normalnie,

zainstalowałem wiec carbona i most wanted i pojawia sie problem, otóz po chwili od właczenia gry jej załadowania sie pojawia sie niebieskie okno z biały napisami, przy carbonie pojawia sie to okienko i komputer sie resetuje, przy most wanted zawiesza sie i w tym okienku pisze ze mam cos ze sterownikami albo karta graf, po uruchomieniu kompa pojawia sie komunikat o jakims błedzie systemu czy cos, zainstalowałem inne sterowniki ale nic sie nie zmieniło;// co mam zrobic prosze o pomoc !!

zacznij od instalacji najnowszych sterowników pod twoia karte graficzna i płyte główna problem powinien zniknac :slight_smile:

no a mozna jakis link prosic np bo ja cała niedziele siedziałem i nic ciekawego nie znalazłem ;// i jesli zainstaluje nowe i problem nie zniknie to co wtedy poczac???

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 17:10

93.71_forceware_winxp2k_international_whql zainstalowałem to i to samo ;/ tylko teraz przy most wanted tez sie resetuje a nie zacina ;///

spróbuj automatycznie dostosować system pod gry

-GameXP[www.download.net.pl].zip-darmowy

dzieki troche pomogło ale dalej po chwili grania wyskakuja mi jakies rózne błedy na tym niebieskim tle;// niewiecie co mozna zrobic zeby temu całowicie zapobiec?? moze format??? czy nci nie da ??

Zainstaluj najnowsze sterowniki do twojej płyty głównej i karty graficznej. :slight_smile:

Karta aby na pewno się nie przegrzewa?

Sprawdź temp. w Everest dostępnym na Vortalu.

A directx zainstalowany?

http://www.centrumxp.pl/Uaktualnienia/6603,DirectX_90c_EndUser_Runtime_Grudzie%C5%84.aspx

no niby mam ale zainstaluej i lunke czy cos da ogólnie to dziwne ten mój nowy komp :PP i musze doprowadzic go do stanu uzytecznosci

zobacz w podglądzie zdarzeń w aplikacjach i systemie błędy na czerwono. Wklej tu co jest w ich opisie.

chyba mam sassrea bop mi wywaliło ze zaraz sie komp wyłaczy i odlicza

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 22:47

i gdzie jest ten podglad zdarzen??

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 23:05

błąd event system kategoria (50) zdarzenie 4609

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria brak zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria brak zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

błąd aplication error kategoria 100 zdarzenie 1000

no i jeszcze kupa innych ale głownie to te;/ chyba by mu sie przydał jakis mały formacik szkoda tylko ze 2 tygodnie komp a juz formata trzeba robic;/ hcyba ze ktos ma jakis inny pomysł bo ja tam informatyk nie jetsem :slight_smile:

I przy okazji… Albo ZARAZ po formacie i instalce świeżego XP zainstaluj Service Pack 2 (to Cię uwolni od sasera i większości błędów… Potem stery płyty głównej (płyta z napisem motherboard) czy coś podobnego… Teraz stery karty graficznej stąd http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

I pamiętaj o antywirusie… np taki http://www.free-av.com/ (żeby go ściągnąć kliknij link pod napisem FTP download mirrors:

Pozdro

Co do sassera > http://www.error.xp.pl/

wklej SZCZEGÓŁY tych błędów, tak to możemy wróżyć jedynie :wink:

chwile pogram i wyskakuje mi jakies rózne błedy;///::

Podręczne okno aplikacji: Need for Speed™ Most Wanted: speed.exe - Błąd aplikacji : Instrukcja spod “0x006e3f97” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x2093de8c”. Pamięć nie może być “read”.

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

odręczne okno aplikacji: Need for Speed™ Most Wanted: speed.exe - Błąd aplikacji : Instrukcja spod “0x006e3f97” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x2093de8c”. Pamięć nie może być “read”.

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

Podręczne okno aplikacji: Need for Speed™ Most Wanted: speed.exe - Błąd aplikacji : Instrukcja spod “0x0064a8b5” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x00000000”. Pamięć nie może być “read”.

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

ogólnie to cos w tysm stylu ale ale cos zauwazyłem ze nie tylko w grze mi to wysyakuje bo ogólnie to wkółko jakies błedy mi wyskakuja ;// i cos sie pier**

szalik1 gwiazdki nie zmieniają sensu rzeczy - radzę uważać na słownictwo, zakrywam całość