Problem z gf

Hej, mam problem z karta graficzna.Np na 3dmarku jak robie test nie widac tych ramek fps i tych przejsc pomiedzy testami, jak rownierz zauwazalne sa artefakty podczas poszczegolnych testow.Na koncu wychodzi mi wynik okolo 1500, a normale mam tak 7, 8 tysiecy.Mam gf4 440 mx agp 8.Takze w niektorych grach nei widze w ogole menu.Probowalem juz przeinstalowac sterowniki, jak i dx.Nic nie pomoglo.

Moze to byc wina windowsa ? Czy moze to problem z karta ?

problem z karta :smiley: chyba zaduzo chciales wycisnac, i cos poszlo?!

a, mozesz pokazac mi screen z tego 3dmarka z wynikiem 8k ?

nie mam heh to bylo przed formatem ale fakt wtedy krecilem karte z tym ze wynik hmm 6700 mialem jakos tam nie pamietam, ale wszytko bylo wporzadku przez dluzszy okres a potem jakiegos parcha mialem i musialem zrobic formata

6700 a 8000 to taka niewielka roznica wsumie, tylko 1300pnkt :lol:

No w sumie, ale nie wazne pewny jestes ze to karta ? bo wczesniej wszystko smigalo :stuck_out_tongue:

sprawdz na innym kompie :slight_smile:

to zdrowo musiałeś ja pdkręcic chyba juz w granicach wytrzymałości - tutaj sa skutki - z tej grafiki tak jak było u mnie przy P4 2.4 nie wydusiłem wiecej jak 4 do 5 tys w 3DMarku 2001 bo chyba o tym mówimy

Ustaw w sterach wszystko na najwyższą wydajność= brak AA i AF + odkręć minimalnie zegary :roll:

Z tą kartą z zegarami 295MHz i 410MHz z prockiem Athlon2200 w 3DMark03 wycisnąłem “aż” 201pkt !!