Problem z GF7600 GT?

Witam.

Ostatnio zakupiłem sobie GF7600 GT i pojawiły się problemy w użytkowaniu. Po pierwsze komputer nie chce otwierać plików video pomimo, że mam zainstalowane kodeki z paczki dla XP. Do tego mam wgranego najnowszego DirectX (9.0c). Dziwne jest to, że po wyłączeniu przyśpieszenia DirectDraw (lub przesunięciu suwaka w właściwości ekranu>ustawienia>zaawansowane>rozwiązywanie problemów) pliki video działają, ale wtedy gry się nie odpalają bo przyśpieszenie DirectX też zostaje wyłączone.

I tu jest drugi problem, niektóre gry (GTA: San Andreas i Vice City) podczas wstępu do intra nie włączają się, czarny ekran i zawieszenie się gry (czasami reset kompa po tym).

Na poprzedniej karcie GF5200 FX wszystko działało bez przeszkód. Dodam, że posiadam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej.

podaj zasilacz (Marka/model/moc)

gry oryginalne? :stuck_out_tongue:

A może po prostu wina systemu? Po zmianie jakiegoś podzespołu wypada zrobić formata i przeinstalować system.

Zasilacz: ModeCom Feel-300ATX PFC 300W

Jak najbardziej.

Ciekawe robiłem formata z 5 razy i dalej to samo.

wywal ten szrot, jak można na takim zasilaczu nowe podzespoły podłączać… dobrze, że karta z dymem nie poszła. Zasilacz jest za słaby… do zmiany :wink:

Złączono Posta : 19.05.2007 (Sob) 18:28

kup coś takiego:

http://www.allegro.pl/item193210690_ama … m_cy_.html

xO Dzięki, że mnie uświadomiłeś :slight_smile:

Mam nadzieje, że wymiana zasilacza na nowy pomoże :stuck_out_tongue:

musi, reinstale nie pomagały, sterowniki też ani kodeki to wina zasilacza - ten jest za słaby i nie daje rady :slight_smile:

Z tego zrozumiałem że masz płyta na AGP to związku z tym jaką wersje masz AGP bo nie raz to jest winowajcą

A z tym zasilaczem to najlepiej od kogoś pożycz i wtedy będzie jasna sprawa 8)

AGP 8x

Cóż wymieniłem zasilacz na nowy i dalej to samo :frowning: Ja myślę, że tu coś chodzi z ustawieniami w Biosie bo podłączyłem tą kartę do drugiego kopma gdzie jest starsza wersja Biosu i starsza wersja płyty głównej i wszystko śmiga jak należy.

podaj wersję AGP :stuck_out_tongue:

41606636077dd563m.jpg

Hmm nie wiem czemu ale u mnie to pole jest puste. Jakby czegoś brakowało.

cpuzts1.th.jpg

dziwne jakby brakowało slotu pod kartę graficzną :stuck_out_tongue: :lol:

To już sam nie wiem. Przecież mam slot na kartę… Interesuje mnie co to jest to wyjście na GF7600 GT koło wentylatora po prawej stronie

Na drugim kompie owszem widzi jaka jest wersja AGP - 3.0.

jak możesz pokaż zdjęcie karty i płyty… a może AGP jest wyłączone w biosie?

Z tym trochę trudniej będzie, ale dało by się zrobić.

Właśnie nie wiem, bo w biosie się nie orientuje. Jakbyś mógł to gdzie należy to sprawdzić.

edit//

Karta wygląda tak:

http://img.ktr.pl/g/grgfx76gtagwb256tdgs/sb.jpg

Tyle że moja jest od PALITA