Problem z GF9600GT

Mam problem przez dłuszy czas grałem w jedna gierke na starej karcie FX5200 gra smigała mi dobrze ale teraz kupiłem nowa karte GeForce 9600GT i teraz ta gierka mi zacina (te sterowniki co były z karta juz zainstalowałem)

prosze o pomoc z gory dzieki

Zainstaluj najnowsze sterowniki. Co to za gra?

Stare sterowniki odinstaluj, i zainstaluj nowe jak nie pomorze to musisz zainstalować od nowa System, tez tak miałem.

Zmieniles calego kompa? Ta fx jest pod port agp a 9600 pod pci. Wiec pewnie zmieniles. Windows jest ten sam?

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Polecam sterowniki 175.16.

Temat :

viewtopic.php?f=19&t=257361

I Post

Gra ma tytuł Mir3 zmieniłem tylko karte graficzna moja płyte główną ma 2 wejsciami agp i pci stara karta była na agp a nowa jest na pci

II Post

Zrobiłem formate zainstalowałem najnowsze sterowniki i nic nie dało nadal zacina czy wie ktos gdzie moge znales najstarsze sterowniki na karte GF9600GT ???

ErykW , nie pisz posta pod postem używaj funkcji edytuj.

A może karta jest wadliwa ?? Temperatury sprawdzałeś ??

Karta chyba nie jest wadliwa a tempetaratura utrzymuje sie na 40.45stopni

A jak inne gry tez sie tna? Sprawdz z nowszymi grami. Tylko wtedy mozesz miec pewnosc ze karta jest ok. Byc moze w grze w opcjach masz ustawione cos co sie kluci z karta, poszperaj w ustawieniach.

Call of duty 2, Call of duty 4, NFS Pro Street, Fifa08 wszystkie gry smigaja nic mi zacina

A moge podłaczyć 2 inne kary na 1 płycie ??

Nie, jeśli chodzi o SLI/CrossFire to tylko tego samego modelu. Następny warunek to zasilacz i obsługa dwóch slotów pciex na mobo :wink:

ErykW , podłączyłeś przewód dodatkowego zasilania do karty graficznej ?

Zasilanie podłączone ale dodam ze ta gra jest stara i na forum gry sie dowiedziałem ze mam za nowa karte graficzna i gra smiga dobrze jeszcze GF 8800 GTX i GTS (ale na najstarszych sterownikach )

ja mam karte geforce 9600gt i mi sie wszystkie gry scinają dla czego

Dodane 21.03.2009 (So) 19:29

:o mam jakąs NVIDIA ??? pomuzcie plis

Dodane 21.03.2009 (So) 19:32

Nawet nędzna fifa 09 i urban terror

Dodane 23.03.2009 (Pn) 15:40

no pomużcie