Problem z GG 6.0

No wiec po zalogowaniu sie na gg status jest przez jakis czas dostepny…jednak po paru minutach sam zmienia sie na niedostepny :confused: i nie moge go spowrotem zmienic musze wlaczac gg jeszcze raz jest ok…jednak znow po paru minutach niedostepny :confused: i tak w kolko :? od czego i jak temu zaradzic ??? :? dodam ze mam rowniez drugie gg razem z tlenem…tam jest wszystko wporzadku…teraz niedawno tak od tygodnia czy dwoch zaczelo mi tak wariowac :frowning:

a w ustawieniach nie masz opcji zmiany statusu automatycznie ?? - może tam jest przyczyna problemu

??

Może server gg ma jakieś problemy techniczne bo z tego co mi wiadomo to w tlenie gg automatycznie się przełącza na działający server…

Nie nie mam tego zaznaczonego…

dla jasnosci zdjecie :stuck_out_tongue: http://img383.imageshack.us/my.php?image=sg8jp.jpg

hmmm, a może problem tkwi w tym, ze właśnie masz uruchomione 2 razy gadu gadu, jedno to właściwe, a drugie z tlena, oba nie zadzialają jednoczesnie…

pozzdro :slight_smile:

Ale to sa 2 rozne numery gg… wczesniej dzialalo wszystko bardzo dobrze…bez zadnych problemow… teraz nie wiem cos sie /cenzura/ :frowning:

hmmm…a może spróbuj soebie ściągnąć powergg i jechać na klonie gg, a tlena użwaj tylko do celów “tlenowych”…pozdro :smiley: