Problem z gg 7.7 馃槩

(Ziomek666) #1

Siema mam problem z moim gg. Gdy go odpalam to wyskakuje jaki艣 B艁膭D APLIKACJI! !!

(Prusinowski Andrzej) #2

Po pierwsze: Jaki dok艂adnie b艂膮d? Aplikacja mo偶e mie膰 mas臋 b艂臋d贸w, sk膮d mamy wiedzie膰 kt贸ry jest u Ciebie?

Po drugie: Popracuj troch臋 nad ortografi膮 :mrgreen:

Po trzecie: Nie krzycz tak. To wcale nie sprawi, 偶e kto艣 si臋 zainteresuje Twoim tematem.

(Monczkin) #3

Nazwij temat konkretnie, prosz臋

(Souter) #4

Wi臋c ja mam ten sam problem oraz kilku u偶ytkownik贸w z kt贸rymi rozmawia艂em mia艂o podobny. "B艂膮d aplikacji" a zaraz pod tym d艂uga lista kodu kt贸ry mo偶na wys艂a膰. Przeinstalowywanie resetowanie i tworzenie nowego u偶ytkownika ma艂o co da艂o. W pewnym momencie przesta艂o si臋 poprostu wiesza膰 i tyle widzia艂em ten b艂膮d ca艂y :P. Poczekaj chwil臋 i powinno przesta膰.

(system) #5

Ostatnio jest mania b艂臋d贸w wtyczki Flash w reklamach GG. Jest jeden program usuwaj膮cy reklamy, ale nie podam nazwy ze wzgl臋du na to 偶e program narusza licencje GG. :slight_smile:

(Pinio150) #6

Wydaje mi sie ze prawid艂owy reinstal gg powinnien za艂atwic sprawe. Czyli usuwasz gg potem kasujesz foldery pozosta艂e i potem jeszcze panel uzytkownika i na sam koniec przejedz regcleanerem i na wszelki wypadek CCleanerem i tu przeczysc cookie i problemy(rejestr) i to powinna za艂atwic. Ewentualnie jak i to nie zadzia艂a to poporstu wez powtorz cala czynnosc tylko zainstaluj wczesniejsza wersje gg :mrgreen:

(VPN) #7

W tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=184965

jest opisany ten sam problem, jakich wczoraj i dzi艣 zapewne b臋dzie jeszcze wiele...