Problem z gg 7.7 😢

Siema mam problem z moim gg. Gdy go odpalam to wyskakuje jakiś BŁĄD APLIKACJI! !!

Po pierwsze: Jaki dokładnie błąd? Aplikacja może mieć masę błędów, skąd mamy wiedzieć który jest u Ciebie?

Po drugie: Popracuj trochę nad ortografią :mrgreen:

Po trzecie: Nie krzycz tak. To wcale nie sprawi, że ktoś się zainteresuje Twoim tematem.

Nazwij temat konkretnie, proszę

Więc ja mam ten sam problem oraz kilku użytkowników z którymi rozmawiałem miało podobny. “Błąd aplikacji” a zaraz pod tym długa lista kodu który można wysłać. Przeinstalowywanie resetowanie i tworzenie nowego użytkownika mało co dało. W pewnym momencie przestało się poprostu wieszać i tyle widziałem ten błąd cały :P. Poczekaj chwilę i powinno przestać.

Ostatnio jest mania błędów wtyczki Flash w reklamach GG. Jest jeden program usuwający reklamy, ale nie podam nazwy ze względu na to że program narusza licencje GG. :slight_smile:

Wydaje mi sie ze prawidłowy reinstal gg powinnien załatwic sprawe. Czyli usuwasz gg potem kasujesz foldery pozostałe i potem jeszcze panel uzytkownika i na sam koniec przejedz regcleanerem i na wszelki wypadek CCleanerem i tu przeczysc cookie i problemy(rejestr) i to powinna załatwic. Ewentualnie jak i to nie zadziała to poporstu wez powtorz cala czynnosc tylko zainstaluj wczesniejsza wersje gg :mrgreen:

W tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=184965

jest opisany ten sam problem, jakich wczoraj i dziś zapewne będzie jeszcze wiele…