Problem z GG 8

Witam , mam problem z gg 8 (najnowsza wersja). Chodzi o to ze nie mogę się zalogować do gg. Ciągle pisze logowanie a potem wyskakuje błąd połączenia z serwerem …

Chwilowa awaria serwerów GG, popatrz na nasz forumowy ShoutBox.

Mr. Fart ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Po wydaniu GG7 reakcje były podobne, a jednak wszyscy się przesiedli.

Nic dziwnego że nie możesz się zalogować do GG. Nikt nie może (chyba że trafi na jeden z serwerów który co jakiś czas działa).

Też mi nie działa gg i moim znajomym też nie:/ Nie wiecie kidy bedzie znow sprawne??

http://kadu.net/monitor - tutaj możecie sobie sprawdzić status serwerów GG.

Tyle że ten monitor chyba też się posypał :slight_smile:

Istnieje nadzieja na upadek dennej sieci i komunikatora gg :lol:

Mimo bardzo częstych problemów z siecią gg jest ona niestety nadal najpopularniejsza w Polsce…

Popieram w pełnej okazałości. :spoko:

Ja też, choć widzę że próbują to naprawić, a poza tym jeśli wszystko zupełnie padło, z pewnością stać ich na nowe serwery.

Jak z Microsoft. W wielu sprawach linuksy są lepsze, ale co zrobić, skoro prawie wszyscy posiadają windows’a? Jedynie samemu mieć Windows’a.

Ta strona http://www.kadu.net/monitor nie działa.

Może, ale to może… to koniec Internetu… :cry:

:smiley:

Ja bym się już dawno przesiadł, ale znajomi raczej nie są pełni “chęci rewolucji, zmian”…

Ja tak samo. I taki problem jest z praktycznie każdym użytkownikiem GG.

Dokładnie tak to właśnie wygląda… Gdyby zbojkotować internet i ściągnąć wszystkich na inną sieć, byłoby dobrze (chociaż… wtedy inna sieć pewnie by nie wyrabiała ;)) W każdym razie jest to wszystko niestety niemożliwe… I chciaż mnie to nie cieszy, do końca życia jestem skazany na gg :stuck_out_tongue:

Ponoć koło 1:00 w nocy niestety naprawili.