Problem z gg i scan diskiem

Witam prosze o sprawdzenie mojego loga z hijacka. Powiem jeszcze ze mam jakis błąd w gadu-gadu że non stop mnie wywala z programu gdy ktoś pisze.

Z góry dziękuje :slight_smile:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Wyczyść folder TEMP (również w awaryjnym), czyli Start --> uruchom --> cmd i wpisujesz:

Skan EWIDO po update :slight_smile:

Ten wpis też możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania --> System --> Zaawansowne --> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak :slight_smile:

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Coć mnie niepokoi ten wpis, ale narazie go zostaw

Po wykonaniu tych czynności błąd z gg występuje dalej. Oto dane dotyczące tego błędu:

Mam jeszcze problem, że za każdym razem gdy urochamiam komputer to mi skanuje partycje D:. Wie ktoś może o co chodzi?? Z góry dziękuje za pomoc

Co do GG to odinstaluj je wyczyść katalog

C:\Documents and Settings\Twoja nazwa konta\Gadu-Gadu

Następnie wyczyść rejestr i zainstaluj ponownie GG

Zobacz

Ale jak wyczyścić ten rejestr??

(dolna część postu).

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 415#545415

Po wykonaniu

Błąd dalej występuje :confused: chyba będe musiał na nowo system stawiać

Zobacz, czy z inną wersją gg będzie tak samo :slight_smile: Ściągnij z innego źródła - może ta wersja jest popsuta? :roll:

Gdyby to o to chodziło to bym tutaj nie pisał :?

zobacz :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=28303