Problem z gg na nokia 6300

Witam otóż problem polega na tym że telefon jest w sieci plus i ze strony plusa jest ściągnięte gg w wersji 1.3.9 i przy otwieraniu aplikacji gg ładuje się do 8 % i zatrzymuje się i wyskakuje komunikat " gadu gadu wymaga połączenia WAP Upewnij sie czy jest aktywny profil internet. Było dzwonione do plusa i był przysłany sms konfiguracyjny z wapem ale mimo to nie działa czy ktoś spotkał się z czymś podobnym i rozwiązał to może ? z góry dziękuje za odpowiedzi

spróbuj wejść w ustawienia następnie konfiguraacja potem własna konfiguracja ustawień i tam dodaj mój punkt dostępu

Ustaw profil INTERNET dla aplikacji java. Zainstaluj MobiDesk, który jest darmowy

Witam !

Mam takie pytanie , być może ktoś się już z takim czymś spotkał . Aczkolwiek chodzi mi o gg w noki 6300. Włącza się normalnie wszystko działa bez zarzutu , dopóki nie popisze sobie chwilę , gdyż nagle wyskakuje: błąd WinMgr.run:(2)java.lang.Out OfMemoryError – co to może oznaczać , wie ktoś może ?

z góry dzięki :slight_smile:

chamakh29 , Archeologiczne podejście , ale nie ważne :slight_smile: Brak pamięci na uruchomienie aplikacji. Za mało pamięci w telefonie żeby odpalić.Próbowałeś odinstalować i zainstalować ponownie aplikacje?Masz jakąś wolną pamięć?