Problem z gg.pl

Otóż mam taki problemz web gg na gg.pl występuje on od 3dni wcześniej było ok. Mogę wysłać wiadomość ktoś ją otrzyma lecz kiedy chce mi odpowiedzieć to pokazuje się że coś tam pisze ale jak już wyśle wiadomość to ona nie dochodzi. Lecz kiedy odświeże strone to wiadomość otrzymuję. Potem żeby odczytać co ktoś napisał znowu muszę odświeżyc… jest to bardzo uciążliwe. Reinstale przeglądarek, flasha nie pomogły. System to win 8 x64. Antywirus Avast najnowszy. Przeglądarka Chrome, Mozilla obie najnowsze. Dodam że na innym komputerze wiadomości mi dochodzą więc o jakimkolwiek banie nie ma mowy. Na zainstalowanie na komputerze pozwolić sobie nie mogę. Nie jest to żaden komputer służbowy, lecz prywatny. W grę wchodzi tylko web gg. Co robic?

Które GG? Naprawa gadu gadu jest trudna. Problem od trzech dni, należy zrozumieć też, że coś mogło wleźć, jakaś aplikacja. Warto uruchomić adwcleaner  i dać skanowanie. Gdy znajdzie, to usuwanie i tu linka do loga, którego treść dasz na stronkę wklej.to.

Czasem powrót do wersji 10, to najlepszy pomysł, ale też niegłupie są programy, które obsługują gg, np Pidgin 2.10.7.

Jest to gg.pl wersja przeglądarkowa. komp był skanowany nodem a później combo log nic nie wykazał.

Ciekawe, czy ten dodatek do odświeżania firefoxa nie wymusiłby odświeżanie gg.pl.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/auto-refresh/ Takie auto-refresh jest też do chrome. W internet explorer jest ustawienie automatycznego odświeżania.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.