Problem z GG pod Vistą

Witam, mam najnowsze GG zainstalowane na Vista Business i po każdym starcie systemu GG na chwilę pojawia się w Trayu po czym znika, a po ręcznym uruchomieniu traci wszystkie ustawienia oprócz kontaktów (muszę od nowa wpisać swój numer i hasło).

Czy ktoś może wie co zrobić z takim problemem? Czy jedyną możliwością jest instalacja Windows XP?

Pozdrawiam

goto

Mialem ten sam problem. Jesli chodzi o autostart to wogole go wylaczylem, ale to chyba nie jest konieczne.

  1. Wylacz gadu-gadu

  2. utworz w folderze Gadu-Gadu (w Program files) folder Users

  3. skopiuj do niego wszystkie kontakty z folderu C:\Users\nazwa uzytkownika\Gadu-Gadu (jesli masz system na C.).

  4. Wejdz do folderu instalacji gadu-gadu (Program Files\Gadu-Gadu), kliknij prawym przyciskiem myszy na gg.exe i wybierz właściwości, a nastepnie kompatybilność i z listy systemow wybierz ten z windows 98.

  5. Start->uruchom->msconfig (pozniej zakladka autostart, czy jakos tak, u mnie to jest startup, bo mam ang. wersje) i zobacz czy gadu-gadu jest zaznaczone na liscie programow startujacych. Powinno byc zaznaczone tylko raz (jedna kopia).

Uruchom ponownie komputer.

Powinno działać - napisz jak poszlo jak skonczysz :wink:

Pozdrawiam

Działa, dzięki wielkie…

Ale chyba rok czasu to powinno wystarczyć, żeby autorzy gg zauważyli że jest na rynku nowy system…

goto

goto

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W dziale sprawdzone porady podałem inną metodę na rozwiązanie tego problemu :slight_smile: (wpisz w szukajce “lekarstwo na problemy z GG”)