Problem z gg przy starcie

Witam serdecznie no własnie nie zawsze ale np co trzeci raz jak wpisze hasło do gg pojawia sie słoneczko po czym po chwili wyskakuje komunikat , że nastąpił błąd programu i na dole jest regułka “wyślij błąd- Nie wysyłaj i chyba debuguj czy jakoś tak” po czym niknie wszystko jesli klikne na “nie wysyłaj” Ponownie odpalam program i wszystko jest w porządku. Czy to czasem jakiś wirusek tam w tle coś nie skrobie? Dla pewności może ktoś raczy zerknąc na log za co serdecznie dziękuję

Wyczyść folder TEMP a tak poza tym to czysto.

Odinstaluj aplikacje TP i skonfiguruj ręcznie połączenie (opis w sprawdzonych poradach)

Dokładna reinstalacja GG (z usunięciem folderu z documents and settings/user) a następnie instalacja najnowszej wersji.

Poczytaj w sprawdzonych poradach o optymalizacji XP.

Temp czyszcze cc clener , jv 16 Power Tools, a nawet reg clenerem czy raczej wejśc w Mój komputer, dysk c, D&S, user, ustawienia lokalne, Temp i tam wszystko wyczyścic? ( swoją drogą mam tam trzy foldery "TEMP, TEMP 7, i Temporary Internet Files mam wszystkie wyczyścić?

Próbowałem skonfigurować ręcznie za pomocą sprawdzonych porad ale nici z tego mi wyskakuje jakies tam okienko do dodatkowego zaznaczania i nic nie działa, znaczy musze ponownie instalować Neostrade.

manfred1 temp wyczyść programem ATF Cleaner:

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/pc_9705/ATF.Cleaner…html