Problem z GG w SE K700i

Mam problem z aplikacją GG w SE K700i,od pewnego czasu nie mogę się połączyć,a jeżeli się to już uda to potrafi po chwili zerwać połączenie.Na początku było wszystko dobrze a teraz nie wiem co jest,oczywiście mam subskrypcję na używanie GG,do stałem sms-a o jej przedłużeniu.Czy wy też macie takie problemy,czy to coś w moim telefonie.Ściągnąłem nawet powtórnie GG.Mam telefon w sieci ERA.

Nie możesz się połączyć dlatego że może masz włączone na komputerze gg.

Sprubuj wyłączyć GG na kompie i wtedy włącz go w komórce xD No jeśli dalej nie będzie chodziło to od razu mówię że musisz mieć zasięg conajmniej 3 kreski! !!

Mam nadzieję, że pomogłam xD Pozdrawiam:*:* Narazisko

GG w kompie mam wyłączone,zasięg mam 5 kresek,mam jeszcze zainstalowaną operę mini a ona bez problemu łączy się z internetem i pobiera strony.

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 18:50

Problem rozwiązany,wszedłem na stronę SE i przysłali mi sms-em nowe ustawienia WAP i na razie jest wszystko dobrze. :mrgreen: :lol:

to spox. może źle ściągnołeś(ściągnełaś) to gg i dlatego. pozdro

Konfiguracja ręczna aplikacji Heyah/Era Gadu-Gadu dla telefonów Sony Ericsson: K700i, K508i, K500i.

Wybieramy profil, który będzie obsługiwał aplikacje JAVA wchodząc w menu Łączność” – „Ustawienia Java” wybieramy - Profile internet. tam wybieramy profil - Heyah/Era. pozdrawiam :slight_smile:

Miałem też taki problem i napisałem do boa i mi odpisali że jest za dużo użytkowników korzystających z tej usługi.

nie dziala mi heyah gg w se k700i co mam zrobic prosze o szybka odpowiedz