Problem z gg

Witam

Ma taki problem uruchamiam gg i mi wyswietla ze jestem dotepny a z a chwile mi znika :frowning:

Złączono Posta : 13.02.2007 (Wto) 20:16

Co mam zrobic zeby nie bylo tych restartow gadulca??

Jakob92 proszę nazwać temat konkretnie, ponadto poprawić wiadomość - na Forum używamy polskich znaków w pisowni - używasz opcji Zmień - inaczej temat zaliczy Śmietnik

Jakob92 - bo pewnie serwer GG zrywa połączenie :?

Czyli ci się program wyłancza? Ja też to miałem/czasami jeszcze sie zdarza, poprostu przez chwilke jak jestem dostepny klikam na jakąś zakładke w GG, się nie wyłaczna. :mrgreen:

Serwer? mają słabe serwery, (256KB na grafike :? )

Ale nie słyszałem żeby połączenie zerwało, no chyba że ktoś ma słabe połaczenie radiowe… to mu może zerwać :slight_smile:

Miałem taki sam problem po prostu zmienilem wersje gg na najnowszą i problem zniknął.

walker123 nie bardzo rozumiem, co chcesz przekazać komentując moje słowa.

A co ma grafika wspólnego z tym problemem ??

Nie wiem czy wiesz, ale sieć GG obsługuje kilka serwerów i czasem kilka z nich ma problemy z obsługą ruchu generowanego przez użytkowników (czy to z przyczyn sprzętowych czy niezależnych od usługodawcy - może być ich wiele). Stąd pojawiają się tematy pełne dramatyzmu - GG mi się łączy i rozłącza…

Tego to już kompletnie nie rozumiem. O czym ty do mnie mówisz ??

Ech, kiedy zaczniecie używać Jabbera… :roll:

Być może jest to wina Twojego firewalla. Sprawdź, czy nie masz zablokowanych portów.