Problem z GG

Witam!! Mam problem z GG mianowice wyskakuje mi taki blad OBECNE USTAWIENIA ZABEZPIECZEN UNIEMOZLIWIAJA URUCHAMIANIE FORMANTÓW ACTIVEX NA TEJ STRONIE.W WYNIKU TEGO STRONA MOZE BYC WYSWIETLANA NIEPORAWNIE.Dodam ze mam problem w oknie rozmowy pasek postepu rozmowy nie przesuwa sie automatycznie musze to robic recznie niestety.Zmieniam ustawnia internetowe ale to nic nie pomaga.Czy ktos wie w czym jest problem?? z Góry Dziękuje za Pomoc

Proponuje przeinstalować GG.Mój kupel miał podobny problem i dopiero przeinstalowanie windowsa pomogło.Pozdro dla normalnych.

A nie używasz czasem PowerGG ??

Ponowna intalacja nic nie daje nadal występuje ten sam problem.Dodam ze wczesniej mialem doinstalowanie Power GG teraz już go nie mam.Reninstalacje system traktuje jako ostatecznosc.Teraz używam Akuku tam o dziwo wszystko działa Ok.Ale chcialbym wrócić do gg.

Przeinstaluj całe gg zostaw tylko kontakty (exportuj do pliku), ponownie sie zarejestruj na stary nr i buala ( na wszelki wypadek zapsiz całe pliki z userami ) Wydaje mis ie ze to pozostałości po PowerGG :?

Pozdrawiam

Wyczyściłem rejestr z wpisów wyczyśćiłem wszystko co sie dało nadal to samo :frowning: już nie wiem co robić system na nowo stawiać?? :frowning:

Jeżeli wszystko usunąłeś związane z GG, wpisy do rejestru, foldery… to moja porada jest taka: Przeinstaluj WINDOWSA albo sformatuj… i potem zainstaluj SO.

Slusznosc ja tez mialem wiele problemow przez PGG i w koncu przeinstalowalem GG a PGG usunolem calkowicie. Problemy sie dalej pojawialy wiec zainstalowale sobie WPkontakt swietny gadacz mozna go laczycz GG i ICQ warto i radze sprobowac WP. NIE DORADZAM przeinstalowywania systemu! !!

Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Zabezpieczenia -> Poziom Niestandardowy -> Formanty ActiveX. Napisz co masz powyłączane, a co powłączane :slight_smile:

alien a jakie ty masz pozaznaczane ze gg ci chodzi poprawnie prosze pomoz to mnie juz tak denerwuje juz probowalem wszystko przeinstalowalem gg chyba z 5 razy nie mam powera gg bo tez wyrąbałem. Ale dalej wyswitla sie OBECNE USTAWIENIA ZABEZPIECZEN UNIEMOZLIWIAJA URUCHAMIANIE FORMANTÓW ACTIVEX NA TEJ STRONIE.W WYNIKU TEGO STRONA MOZE BYC WYSWIETLANA NIEPORAWNIE. Nie wiem wez coś zaradź ALIEN moj numer gg:6240829

proponuje wszystkim osobą którzy mają problemy wielkie techniczne z gg na przejście na tlena gdyz tam tez wpisujemy ten sam numerek gg w program i jeszcze odkąd przeszedłem nie miałem problemu ze mi nie działał numerek gg .polecam :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: