Problem z gg :(

Od kilku dni mam kłopot z gg. Pewnego dnia, gdy chciałem otworzyć PowerGG, program zastrajkował. Po wpisaniu hasła nic się nie działo i gg się nie otwierało. To samo z normalnym gg. Kilka razy odinstalowywałem i instalowałem ponownie, ale to nic nie dawało. W końcu program się otworzył, jednak okazało się, że straciłem wszystkie kontakty. Przezornie, co tydzień eksportuję listę do serwera gg. Gdy jednak chcę importować, pojawia się komunikat, że listę zaimportowano, a kontaktu nie ma żadnego. [’] Rozmawiać mogę normalnie, a nawet zachowało się archiwum. I tu najlepsze! Nie mogę dodawać żadnego kontaktu, mimo że mam numery zapisane w archiwum. :frowning:

gg7ob.th.jpg

jak widać, pusto…

Moze wirus?

No to może wklej loga? Łatwiej nam będzie…

proponuje uniinstall i przeczyscic rejestr jv16 PowerTools 2005

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=509&t=29

wyczyścic rejestr ale ja bym bardziej proponował easy cleanera i przeskanowac kompa czym się da, potym dopiero zainstalowac od nowa

I dobrze by było usunąć katalogi użytkownika.

W Win XP - C:/Documents and settings/NAZWA UŻYTKOWNIKA/Gadu-gadu

Jezus Maria, Kojot , bardzo dziękuję !!

:multi:

Bo to folder gdzie zapisana jest cała konfiguracja GG.

Teraz masz w tym miejscu nowy. :smiley:

Ja powiem tylko tyle: wszelkiego typu komunikatory-GG, o2 są furtką dla hackera otwierającą mu dostęp do wszystkich plików na waszych zlamerzałych kompach! !!

Chociaż prawda jest taka, że sam Microsoft naraża nas na ataki poprzez dodawanie do systemu Windows wspaniałego komunikatora- Windows Messenger-wspaniały pomysł! Gatulacje dla Billa i jego genialnej ekipy-jak dobrze, że nie mam neta w domu i piszę ze szkoły.

Wystarczy wpisac w google hasło “hacking” i poprzeglądać trochę tych stron, a znajdziemy włamywacze do komputerów przez każdy komunikator jaki powstał; zagraniczny, polski-poprostu: “komu, komu, bo idę do domu!”-bierzcie róbcie sieczkę! Ha, ha, jazda! !!

jestes bezczelny, to już jest obrażenie każdego usera, przesadziłes kolego…

tymczasowa kłodeczka

trza tu zrobić porządek

Kolejny guru komputerowy, cudownie… Niestety zbyt długie przebywanie przed komputerem może spowodować nieodwracalne zmiany…

Panie Spectator , jeśli jesteś taki cudowny, to zapraszam do włamania się na mojego kompa, naprawdę chciałbym zobaczyć Twoją super wiedzę na ten temat. Specjalnie dla Ciebie umieściłem na dysku C plik “lisek.txt”, czekam więc na tekst który jest tam umieszczony :slight_smile: Pochwal się swoją wiedzą :slight_smile:

IP swojego kompa nie będę podawał bo po co, przecież dla Ciebie to drobnostka :slight_smile: Moje GG jest publicznie podane, więc zapraszam na włam :slight_smile:

P.S. Wątek został odblokowany abyś mógł się wykazać swoimi umiejętnościami i napisać tutaj co umieściłem w pliku “lisek.txt”. Kilka osób z forum zostało poinformowanych co się w nim znajduje, więc z wiarygodnością nie będzie problemu. Ile Ci na to potrzeba czasu?

Tak więc jak chciałeś, tak masz, jeśli tego nie zrobisz, to się niestety nieźle ośmieszysz i już wszyscy będą wiedzieli, że tylko potrafisz obrażać innych.

Krowa co dużo ryczy mało mleka daje.

Wszyscy trzymamy kciuki Panie Hakierze !!

i tak już się osmieszza nie tylko na naszym forum, zobaczcie co znalazłem , zaacznijciiee odd czytania teego tematu a potem zobaczcie sobie jeszcze jego profil klikając tutaj a już szczególnie zwróćcie na jego zainteresowania :

Hacking, cracking, software, IT

z tego co przeczytacie z linka pierwszego juz wiadomo w jakim celu chce tego triala :slight_smile:

Poza tym jesli nasz hakerek jest taki dobry to niech sie włamie najpierw na kompa liska a potem na mojego koma, przygotowałem dla niego tekst który jest u mnie na dysku c, plik nosi nazwe akuku, napisz tylko co tutaj mam napisane, moje gg to 5875881, skoro tak umiesz sie przez gg włamac to prosze bardzo :slight_smile:

Pamiętaj nie rób z siebie błazna i nie drwij z nas a w szczególności z liska bo jest adminem, oczywiscie napisz potym jak włamałeś się na nasze kompy :slight_smile:

Poza tym tak na marginesie ci powiem że chyba załozyłes dlatego konto na innym forum bo wiedziałes że na tym czeka cie koniec …

Dobra, koniec niepotrzebnego strzępienia języka.

Wszelkie kolejne posty będą kasowane, oczywiście oprócz “wygranego” posta Spectatora.

Lisek, mój drogi niedowiarku, ile jeszcze mogę powtarzać, że nie mam internetu w domu. Ale specjalnie dla Ciebie zrobię to żebyś nie miał jakichkolwiek wątpliwości, zostanę w szkole po godzinach i spodziewaj się jakiegoś dopisku do tego pliku jeszcze do końca tego tygodnia.

Nie obiecuję cudów, bo za bardzo nie miałem okazji robić takich rzeczy, ale programów do tego znalazłem już wiele bez większej trudności.

Jak masz dalej jakieś wątpliwości to zajrzyj na moją stronkę, a rozjaśni ci się umysł.

No to do dopisku…mam nadzieję.

To będzie wspaniały test moich umiejętności, dziękuje, że rzuciłeś mi takie wyzwanie.

Zapowiada się piekny czas dla was - czas oświecenia!

zapomniałes że ja tez na to czekam??

powiem jedno, stronka beznadziejna, i nic nie znalazłem czym sie tak szczycisz

o napwno :twisted: :twisted: a raczej twoich nieumiejetności, czekam na te chwile z liskiem kiedy nam na kompach dopiszesz jakiegos teksciora :smiley:

Pamietaj jak tego nie zrobisz skompromitujesz sie i nikt na forum ci nie pomoże , bo takich cwaniaczków jak ty to … :twisted:

Spectator człowieku widze że ty chyba sam na siłę chcesz zrobiś z siebie idiotę taki z ciebie haker jak z koziej pi… trąbka a wiesz co jest najbardziej zabawne hacker bez komputera :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Oświeć to ty wkońcu swoją głowę bo robisz z siebie …

Weź ty lepiej sie tymi programami nie baw bo jeszcze sobie krzywde zrobisz proponuje pobawić sie klockami są bezpieczniejsze.

Naprawde chłopcze skończ wypisywać takie bzdury bo robisz sie żałosny :evil: :evil: :evil:

Tak więc czekamy do końca tygodnia na

Naprawdę żałosne jest, że ktoś znalazł jakiś soft na necie i już jest wielkim hakerem. Człowieku, zastanów się nad tym co piszesz, bo naprawdę robisz z siebie pośmiewisko.

Nie nauczono Cię jeszcze, że najpierw się coś robi a potem straszy?

Nie jesteś pierwszym i nie ostatnim który straszy nas swoimi “wielkimi umiejętnościami”, wystarczy sobie poprzeglądać to forum.

Naprawdę powalająca strona, proponuje najpierw powalczyć z odpowiednim kodowaniem polskich czcionek.

Tymczasem zamykam ten wątek aby zaginął w czeluściach zapomnienia, bo poziom jest naprawdę żałosny.

Oczywiście plik w dalszym ciągu czeka na dysku z niecierpliwością.