Problem z gg

Mialam ostatnio wiruska i musialam usuwac wszystko z kompa i teraz mam problem. Sciagalam wczesniej gg ze stronki “dobre programy” a teraz nie pamietam hasla. czy jest jakas mozliwosc odzyskania hasla do tego gg np przez maila?? jesli ktos moze mi pomoc prosze o szybka odpowiedz. dzieki wszystkim zainteresowanym piszcie PILNE :?

Instalujesz gg. Zakladasz konto (o swoim numerze) i przypominasz haslo na mejla. Po chwili dostaniesz mejla z haslem :wink:

co do mojego problemu z gg to probowalam juz odzwyskac haslo przez maila ale nie mam pojecia jak to zrobic bo pokazuje mi sie wciaz jedno okienko"nieprawidlowe haslo" i nic poza tym. i co teraz??

A pamiętasz swój nr.gg?

POZDRO

pamietam… ale wylecialo mi z glowy haslo da sie cis z tym zrobic czy mam juz tracic nadzieje??

Przy próbie logowanie podajesz swój numer Np 2345671, poniżej pole hasło zostawiasz puste i klikasz przycisk przypomnij. W okienku które się pojawia podajesz email który podawałeś wcześniej przy rejestracji. Po krótkim czasie na ten email powinno przyjść hasło.

Bierzesz nowego użytkownika tworzysz i naciskasz mam swój numer wpisujesz swój numer GG i masz tam opcje niżej przypomnij wpisz tam maila którego podawałeś przy rejestracji i naciskasz ok. W ciągu kilku minut będziesz miał na pocznie swoje hasło. :smiley:

no tak tylko ze ja pobieralam gg razem z komunikatorem tlen i kiedy wpisuje swoj nr gg a pod nim jest haslo to nie pojawia mi sie zadna propozycja przypomnienia (nadal mam problem)

Złączono Posta : 25.11.2005 (Pią) 23:12

czy w takim razie moge pobrac z tej stronki gg i tam jakos wpisac stary nr czy tam dadza mi od razu nowy??

Którą wersję gg pobrałaś?

hmm o ile sie nie myle to ta stara bo zakladalam gg jakies pol roku temu

I wszystko jasne. Klikasz przypomnij. :slight_smile:

xolltn2jbvb74r12.jpg

ja moj umysl chyba wylaczylam. czy to z tym przypomnieniem hasla to jest jak pobieram gg??(moj umysl juz nie pracuje na pelnych obrotach wiec jesli moge prosic to poprosze o dokladne wskazowki)

slonko zainstaluj sobie gg.

Uzyj opcji mam numer wpisz go i jakies hasło. Po czym wyskoczy info takie jak na screnie.

Klikasz przypomnij wpisujesz maila ( Tego co przy rejestracji) I masz hasło. :slight_smile:

:o przecierz podawalaś chyba adres e-mail przy pierwszej rejestracji ](*,)

widze że małe nieporozumienie się zrobiło z tego co kolezanka tutaj przedstawiła to miała na myśli że wspisuje w tlenie numer gg i hasło i dlatego nie miała pozycji z prośbą o przypomnienie hasła :slight_smile: tak wiec slonko musisz najpierw ściągnąc gg ja ci podpowiadaja koledzy i dopiero pokaże ci sie to co zapodał ci lazirak pozdrawiam

dzieki wszystkim za pomoc wreszcie sie udalo naprawde wielkie dzieki :smiley: buzka dla wszystkich