Problem z gg

(BARTEK1985) #1

posiadam najnowszą wersję gg ale kiedy wyłącze komputer i ponownie włącze to reklamy z gg znikają kiedy odinstaluję i zainstaluję gg to reklamy są aż do momentu ponownego uruchomienia komputera dlaczego tak się dzieje potem po reklamach zostaje tylko puste okienko jak sobie z tym poradzic vdxh8kcrbupixngcm.jpg

(aju) #2

Korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy? Może to być jedna z opcji firewalla na antywirusa lub specjalnego oprogramowania o blokowania reklam - jeśli tak to w nich powinieneś szukać rozwiązania problemu.

(Mayster X) #3

tak jak pisze aju :wink: … zobacz czy problem wystepuje z wyloczonym firewallem … skanowales programem np. Ad-Aware??, to moze byc jego sprawka … :slight_smile:

(BARTEK1985) #4

nie mam firewalla ani rzadnego programu do blokowania reklam jedyne co mam to nortona internet securiti 2006 i micresoft antispyware dodam że jak zainstaluję innego antywira np noda32 to itak nie ma rekamy w gg

(Mayster X) #5

a problem wystepuje w starszych wersjach gg … ??

(BARTEK1985) #6

a i zapomniałem doda że system jest czysty wczoraj robiłem format

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 12:17

tak

(aju) #7

BARTEK1985 a gdy wyłączysz całkowicie nortona i MS antispyware (najnowsza wersja - defender=>zalecana aktualizacja) to problem nadal występuje?

(BARTEK1985) #8

ms antispyware mam bete 1 odinstalowałem ms antispyware i nortona i zainstalowałem sobie noda32 i gg 6 i są reklamy tylko nie wiem dla czego na forum mam chmurkę na gg tak jak bym miał że zaraz wracam aja mam staatus ustawiony że jestem dostępny cały czas ???