Problem z gg

mam taki problem tzn chciałam sobie zainstalowac moje gg które mam w domu w …pracy :mrgreen: i po załozeniu tego samego gg wyskakuje mi napis’‘problem z połączeniem’’…nie moge także przez to imprtowac kontaktów z serwera i nie przychodzą do mnie żadne wiadomosci…

firewall nie blokuje połączenia … ??

Pewnie admin zablokował możliwość korzystania z komunikatorów.

hm dziwne innym chodzi a mi nie :frowning:

???

odpowiedz proszę na pytanie :slight_smile:

może cos z gg sie dzieje? :roll:

ostatnio cos często siada, i w ogóle ciezko założyć konto czy cos… :?

Zresztą jak zwykle :x

Ostatnio ?

tak zawsze było :stuck_out_tongue:

Często tak się zdarza jak sa przeciążone servery, trzeba być wyrozumiałym :stuck_out_tongue:

@up

nom…coś za często ostatnio siada…jak padnie gg, to tzreba esa pisac do dziewczyny żeby na chata weszła żeby pogadac :frowning:

@topic

ostatnio byłem u znajomej…od paru dni ma neta i chciała gg…instaluje i ten sam błąd…po około 30 minutach w końcu się udało…:?

musisz być wytrwały :roll:

szczerze powiem że nie wiem …wstyd mi ale za bardzo sie nie znam jak to sprawdzic :frowning:

ale skoro na pobliskich kompach (o ile dobrze zrozumiałem) działa normalnie gg, to wątpie żeby szef wyłaczył możliwość korzystania z gg tylko na tym kompie :roll: spróbuj mniej więcej co 10-15min. zrobić konto gg, lub poproś kolegę aby sie spróbował na swoje konto zalogować, jeśli się nie uda to zanczy że firewall blokuje…jeżeli się uda…to gg pada :?

Firewall

zobacz czy nie masz któregoś na dysku najlepiej poprzez Dodawanie lub usuwanie programów

ok dzieki sprubuje jutro w pracy :mrgreen:

dzisiaj coś problem był i u mnie nie mozna było pobrać kontaktów ale zawsze mozna do pliku zapisać :wink: