Problem z gg

Witajcie! Mam problem z gadu-gadu. Otóż gdy chce je otworzyć albo milczy, albo pokazuje sie okienko z błędem. Próbowałam przeinstalować (kilka razy, różne wersje), zrobiłam format, próbowałam włączyć w trybie zgodności z Win 2000/NT, Win 98, próbowałam postąpić tak, jak napisano na stronie gadu-gadu, I NIC! Może ktoś z Was również miał taki problem lub wie jak to naprawić? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

aju , wybacz :wink:

No i tu jest problem, jak chce usunąć z program files itp, wyskakuje komunikat “odmowa dostępu” :frowning:

A zrestartowałaś komputer?

Spróbuj w trybie awaryjnym albo użyj programu Unlocker.

Wciskaj klawisz F8 podczas włączania komputera… pojawi się menu z którego wybierz ‘tryb awaryjny’. W trybie awaryjnym usuniesz ten folder.

pozdrawiam 8)

Użyłam tego programu i nic… Niby nie są niczym obciążone, a usunąć sie nie da :frowning:

A tryb awaryjny?

Uzupełniając wypowiedź mister_wojtek :

Przy uruchamianiu komputera wciskasz klawisz F8 (możesz kilka razy), pojawi się ekran wyboru, na którym przy pomocy klawiszy strzałek wybierasz Tryb awaryjny i wciskasz Enter. Gdy pojawi się komunikat z pytaniem, czy uruchomić Przywracanie systemu, wybierasz NIE.

Usunęłam pozostałości tamtego gg w trybie awaryjnym.

Wasacz, wcześniej podałeś mi jeszcze:

“Teraz czyścisz rejestr jv16.”

O co z tym chodzi?

Pobierasz i instalujesz program jv16 PowerTools z jednego z tych linków: link link.

Wybierasz opcję czyszczenia rejestru i usuwasz pozycje, które są oznaczone jako bezpieczne do usunięcia.

Najpierw wyłącz proces gg. ;]

Działa! Wielkie dzięki! Bez Ciebie, Wasacz bym sobie nie poradziła :smiley: