Problem z gg

siemka all mam problem z gg mam internet radiowy :confused: i co chwile gg mi sie rozlancza wiadomosci nie dochodza… niby wysztko pokazuje ze jestem dostepny a wiadomosci nie dochodza dopiero po jakimś czasie wyskakuje kilka wiadomosci naraz albo jak wylacze i wlacze gg co jest tego przyczyną ??

może ktoś ci włazi na GG, bo jak ktoś włazi to cie rozłącza i moze ktoś odbiera twoje niektóre wiadomosci :stuck_out_tongue:

nie to odpada napewno by mnie calkiem rolaczalo ato sie dzieje przez caly czas i niby jestem dostepny ale widomosci nie dochodzą :confused:

Napisz :

Jaki system, Firewall itp…

Ja także czasem mam z tym problem …

Niestety takie już jest radiowe mam podobny problem ;-\ ale cóż zrobić tak już jest i nic z tym sie zrobić chyba nie da.

jak masz radiowke to pewnie masz proxy:> bo jesli masz takie problemy z gg to w opcjach gg muszisz wpisac swoje proxy… tak juz jest… niektorym chodzi bez proxy (z proxy maja taki problem a bez juz nie) a sa tacy ktorzy musza sie laczyc przez proxy Ty chyba do nich nalezysz:P

tez mam radiówke i tez mam ten problem, ale jak p2p mi chodzi to mi sie to nie zdarza dlatego chodzi caly czas :stuck_out_tongue:

To ja tak wtrące cos od siebie:

Czy ta cała dyskusja nie powinna znajdowac sie w miejscu do tego przeznaczonym tzn. Proplem- >>Masz problem z gadu-gadu- zgłaszaj tu!<<

A powiem tak że w taki sposób to trudno coś się dowiedzieć bo problem jest pisany po problemie i często poprzednia kwestia nawet nie jest ruszana bo większość się skupia na ostatnim problemie .

radiówke mam ale do tej pory mi wszystko chodziło luX p2p mi śmiga… Dzieje sie to od jakiegoś czasu system to windows Xp moze warto wgrac service packa 1 albo 2 ?? moze to wina jakiś wirusów ?

To napewno nie jest wina radiówki. Sam ją posiadam i nigdy nic podobnego m isię nie zdarzyło. virus1010! !!

Pozdrawiam!