Problem z gg

(virus1010) #1

siemka all mam problem z gg mam internet radiowy :confused: i co chwile gg mi sie rozlancza wiadomosci nie dochodza... niby wysztko pokazuje ze jestem dostepny a wiadomosci nie dochodza dopiero po jakim艣 czasie wyskakuje kilka wiadomosci naraz albo jak wylacze i wlacze gg co jest tego przyczyn膮 ??

(Bandita1991) #2

mo偶e kto艣 ci w艂azi na GG, bo jak kto艣 w艂azi to cie roz艂膮cza i moze kto艣 odbiera twoje niekt贸re wiadomosci :stuck_out_tongue:

(virus1010) #3

nie to odpada napewno by mnie calkiem rolaczalo ato sie dzieje przez caly czas i niby jestem dostepny ale widomosci nie dochodz膮 :confused:

(Dragonlnx) #4

Napisz :

Jaki system, Firewall itp...

Ja tak偶e czasem mam z tym problem ...

(Bambit) #5

Niestety takie ju偶 jest radiowe mam podobny problem ;-\ ale c贸偶 zrobi膰 tak ju偶 jest i nic z tym sie zrobi膰 chyba nie da.

(Gk88) #6

jak masz radiowke to pewnie masz proxy:> bo jesli masz takie problemy z gg to w opcjach gg muszisz wpisac swoje proxy... tak juz jest... niektorym chodzi bez proxy (z proxy maja taki problem a bez juz nie) a sa tacy ktorzy musza sie laczyc przez proxy Ty chyba do nich nalezysz:P

(Forgetmenot7) #7

tez mam radi贸wke i tez mam ten problem, ale jak p2p mi chodzi to mi sie to nie zdarza dlatego chodzi caly czas :stuck_out_tongue:

(Gosimek) #8

To ja tak wtr膮ce cos od siebie:

Czy ta ca艂a dyskusja nie powinna znajdowac sie w miejscu do tego przeznaczonym tzn. Proplem- >>Masz problem z gadu-gadu- zg艂aszaj tu!<<

(kris) #9

A powiem tak 偶e w taki spos贸b to trudno co艣 si臋 dowiedzie膰 bo problem jest pisany po problemie i cz臋sto poprzednia kwestia nawet nie jest ruszana bo wi臋kszo艣膰 si臋 skupia na ostatnim problemie .

(virus1010) #10

radi贸wke mam ale do tej pory mi wszystko chodzi艂o luX p2p mi 艣miga... Dzieje sie to od jakiego艣 czasu system to windows Xp moze warto wgrac service packa 1 albo 2 ?? moze to wina jaki艣 wirus贸w ?

(Damian) #11

To napewno nie jest wina radi贸wki. Sam j膮 posiadam i nigdy nic podobnego m isi臋 nie zdarzy艂o. virus1010! !!

Pozdrawiam!