Problem z GG

Dostałem od znajomego wiadomość na GG z linkiem. Wszedłem, ale jak się okazało później, kolega nic mi nie wysyłał (ktoś się pewnie za niego podał). Od czasu kliknięcia w link nie działa mi GG, tzn. gdy wysyłam do kogoś wiadomość, ona nie dochodzi.

Pomózcie!

Oto log z HijJacka:

W trybie awaryjnym usuwasz z dysku ten plik.

Czy to jest cały log? Wklej jeszcze z Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle). :slight_smile:

Jest OK :slight_smile:

Dostałes tymczasowego bana na gg. Poczekaj kilkanaście godzin, to wszystko powinno wrócić do normy :slight_smile:

Ja się nie dziwie też jestem za likwidacją GG

Popieram takich ludzi

Kolega wysłał tylko nie jest tego świadomy , GG zrobiło to za niego i rozesłało linka do wszyskich z listy kontaktów gg, to samo zrobiło twoje gg i automatycznie rozesłało linka do listy z twojego gg, i dlatego serwer zablokował twoje gg bo uznał że rozsyłasz spam , jeżeli posiadasz najnowszą wersje gg to proponuje powrót do jednej z początkowych wersji gg7.5 np 7.5.0 buld 1502 , w najnowszym gg jest coś “zbadziewione” i wersje te nieświdomie rozsyłają spam.

Oto mój log z tego drugiego programu:

Co do gaduattack, to taka moja mała wpadka, którą sam zrobiłem kiedyś. W każdym razie na pewno nieszkodliwa ;).

Na razie czekam, czy rzeczywiście po kilkunastu godzinach wszystko wróci do normy. No i muszę znaleźć starszą wersję GG.

Na razie DZX.

Złączono Posta : 18.11.2006 (Sob) 15:06

Acha, zapomniałem o ważnej (chyba rzeczy): otóż przy włączaniu komputera poajwiał mi się komunikat że coś tam o winntdll.exe, ale coś pomajstrowałem i już się nie pojawia (chyba usunąłem ten plik + odznaczyłem go msconfig)…

Mam nadzieję, że nic nie popsułem jeszcze bardziej…

Użyj RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 albo jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Czyszczenie TEMP itp.:

ATF-Cleaner - http://www.atribune.org/ccount/click.php?id=1

DZX ZA POMOC! !!

Odbanowali mnie :wink: :wink: :wink:

Dobre Programy Rulez! !!