Problem z Ghostem

Amianowicie problem polega na tym iz chce zrobić kopie mojej partycji c na płytkach cd,zrobiłem dyskietke i wszystkie inne żeczy pokaze ze są potrzebne 4cd i do momentu rozpoczęcia wypalenia płytki jest wszystko ok a podczas palenia pierwszej płytki występuje problem typu"ERROR 3 CLOSING CD-R SESION"wiem ze to jest problem z zamknięciem sesji tylko niewiem dlaczego.Jeżeli to przydatne info to posiadam nagrywarkę Liteon 451-s i Gohsta 2002.Ma ktoś może na to jakieś lekarstwo bo już trzecią noc siedze nad tym i niemam żadnej koncepcji a nigdzie na ten temat nic nie pisze.Z góry dzięki

nagraj na płytach cdr-w, ghost czasami nie “lubi” zwykłych cd :lol:

Już prubowłem wszystkiego co mi w ręce wpadło a po głowie mi chodzi takie coś czy gho2002 może jest w jakis sposób niekompatybilny z nagrywarkami dvd.Jeszcze jedno zasysam własniewersjie 10.0 jak sie niemyle i jest to wersja trial wie ktoś może jakie ograniczenia tam są.

czemu akurat uparłeś sie na płyty nie lepiej na inna partycje przenieś i skompresować na hi jezeli juz to musisz to zapisac w jednej sesji jezeli sie nie uda to zgraj obraz na inna partycje i podziel go na częsci i zgraj na płytki

Tylko pytanie czy Ghost przy przywracaniu rozpozna tak podzielony obraz partycji :? :? :?

spokojnie ja tak robiłem i wszystko rozpoznał nawet po zakupie DVD-r zgrałem sobie na płytke całego ghosta na 1 płycie i mam tak na wszelki wypadek schowaną - teraz mam na NTSF ale jak bym przypadkiem chciał to zrobic szybko to zgrywam z płytki przekonwertuje i juz