Problem z Głosem(Brak Głosu)

Witam serdecznie, borykam się z problem głosu i nagrywania w moim komputerze moja płyta główna to H110M-HDV, posiadam też także stary monitor i mam przejściówkę do niego z HDMI na VGA i głos biorę z niej i głośniki na niej działają normalnie tylko jak podpinałem mikrofon to nie widział urządzenia jak chciałem włączyć rejestrator dźwięku to wyskakiwał komunikat że niema urządzenia podpiętego (posiadam Windowsa 7), kupiłem sobie nowe słuchawki https://www.morele.net/sluchawki-rampage-sn-r4-czarny-876875/ specjalnie żeby miały wejście usb bo myślałem że może coś jest nie tak z wejściem aux różowym ale to podłączeniu ich nie działa mi głos ani nagrywanie tak samo jakby ich nie widział oczywiście próbowałem podpiąć je do przejściówki i do komputera bezpośrednio ale nic z tego. Na sterownikach słabo się znam i nie wiem jak dalej z tym walczyć, będę wdzięczny za pomoc, Pozdrawiam.

Tryb awaryjny>panel sterowania>odinstaluj aplikacje
I szukasz tam sterowników realtek lub via i je kasujesz po czym wracasz do trybu normalnego sciagasz sterowniki odpowiednie do twojego systemu i plyty glownej. Jak nie zadziala to daj znac

Zainstalowałem sterowniki Realtek i głos jest tylko problem bo mam go w jednej słuchawce tylko w prawej :confused: mikrofon też coś zaczął działać tylko bardzo cicho po mimo że głos mam na maksa ustawiony w nagrywaniu

Odnośnie mikrofonu to w głośności nagrywania nie ustawiasz na maksa tylko na 5/6 %
Odnośnie słuchawek to tam powinna być opcja “Wirtualizacja słuchawek” zaznacz.
Korzystasz z przedniego panelu komputera, masz na nim dźwięk ?
Jeżeli czegoś nie będziesz wiedzieć to wrzuć screeny ze wszystkich zakładek sterowników, sprawdzę.

1 polubienie