Problem z głosem w Windowsie 10

Witam. Dzisiaj dopadł mnie problem, że słyszę głos na słuchawkach i przez laptopa (głośniki). Bardzo mnie to irytuję i dziwię się czuje jak to słyszę to już 2 raz ale za 1 razem się naprawiło i olałem temat. Odpiąłem słuchawki jeszcze przez włączeniem laptopa, a jak potem podłączyłem do komputera to pojawił się ten problem. Aktualizowałem już sterowniki, ustawiłem słuchawki jako domyślne, testowałem na innych słuchawkach i dalej to samo. Prosił bym o szybką pomoc.

¿„Przystojny” CB-man zakłóca częstotliwości radiowe poszukiwaniu rozmów „mobiliki, mobilki jak tam droga na …, czy czają się jakieś miśki w okolicy …”?

Co?? to nie ma związku z tym wpisem.

Zależy jaki jest to głos - jak pierdzi lub ludzki w miarę stały, to raczej słuchawki robią za odbiornik „niechciany”.

Potem może radio z poprzedniego stulecia (nawet klika pięter niżej/wyżej lub mieszkań w poziomie).

Na końcu pewnie zaburzenia psychicznie/psychiatryczne.


Co do dublowania to może żadne nie ma ustawione statusu „domyślnie”… i leci na każde (opcjonalnie może przebicie).

dobra rozwiązałem problem po prostu powyłączałem urządzenia dźwiękowe w menedżerze urządzeń i potem włączyłem i się naprawiło(i zrestartowałem kompa)

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.