Problem z głośnikami 5.1

Witam Wszystkich! Jakis czas temu kupilem sobie glosniki firmy Logitech 5.1…od samego pocztku nie dzialal mi glosnik tylni prawy…Okazalo sie ze jest to najprawdopodobniej spowodowane zepsutym wyjsciem z plyty głównej. Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje moze taki program czy jakas sztuczka w Windowsie pozwalajaca zmienic np. wejscie na mikrofon w plycie glownej na potrzebne mi, ponoc zepsute, wyjscie do glosnikow. Nie mam zamiaru wymieniac plyty tylko po to zeby bylo 5.1:P:P Wiem ze w niektorych modelach plyt glownych taka opcja zmiany wyjsc i wejsc istnieje. Moj model plyty to ABIT NF7 Series, czy u mnie tez sie tak da??

Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Jednak jeżeli masz głośniki 5.1 to jak masz zamaiar połączyć z płytą główną. Nie ma takiego modelu. SZukałem. Człowieku musisz mieć z tyłu takie 6 dziurek. 5 wyjść (kolorami łączysz) i jesdno wejście. Jak nie masz to nie podłączysz tych głośników.

po pierwsze sprawdź czy twoja karta obsługuje głośniki 5.1 :wink:

Oczywiscie ze obsluguje! !!

sprobuj w programie od płyty głównej od karty muz ja na asusie moge zmieniać :slight_smile:

Panie takie rzeczy to tylko w Erze :stuck_out_tongue:

Kup pan se kartę 5+1 montowaną w slotach PCI, a nie dziadwska integra na płycie głównej