Problem z głośnikami (działają jak 2:1 a zestaw ma 5:1 :| )

Witka! chciałbym wiedzieć co to może być za problem i jak go naprawić mam zestaw głośników stereo 5:1 no i problem w tym ze po formacie (przed formatem było wszystko ok ) i teraz, znaczy sie ostatnio zaówarzyłem że nie wszystkie głośniki chodzą. zainstalowałem wszystkie potrzebne sterowniki (te ktore dzialaly przed formatem i było ok) no a teraz działają mi tylko dwa głośniki i subwofer… z czego działa gdy podepne tylko do jednego gniazda na karcie muzycznej… no i w czym moze być problem?..bo normalnie już szukam, i niemoge znaleźć odpowiedzi…plzzzzzzz

MOze byc to problem nie wiadomo jaki bo jest ich masa :smiley: ale najprawdopodobniej nie masz zinstalowanych sterow do plyty glownej jak jest plyta zintergrowana a jak nie to stery odpadaja:D moga byc tez zle docisniete kable lub spalony jakies gniazdo z subwoofera a jak nie pomoze to to daj je do przegladu technicznego ale szczerze mowiac ja bym tak szybko ich nie oddal poprobowalbym jeszcze na inym kompie od jakiejs kumpeli lub kumpla wiesz lepiej sie 100% upewnic ze to nie stery:D PS: polecam sie na przyszlosc POZDRO!!

Czy sterowniki zainstalowały się poprawnie - sprawdź w menedżerze urządzeń.

Sprawdź na ile głośników masz ustawione w tym celu wejdź do panelu sterowania => dźwięki i urządzenia audio => W sekcji Ustawienia głośników wybierz Zaawansowane => w okienku które się otworzy ustaw odpowiednio.

Czy w odtwarzaczu muzyki masz poprawnie ustawione?

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

wybrałem, wszystko jest ok w ustawieniach , w mixerze programowym też, i nic to nie daje :expressionless: dalej słychać jakby szły 2:1 …


dobra juz wiem, dzieki za pomoc

Mam nazieję że nie sprawdzasz tego na mp3 ?