Problem z głosnikami logitech x 540

więc kupiłem te głośniczki i podłączam , oczywiście ustawiam w opcjach sound maxa na głośniki 5.1,uruchamiam i …

właśnie i tylne głośniki grają głośniej niż przednie, jeden tylny nie działa. w testach również , ciekawie ,test z obracającą kulą dla głośników 5.1 .więc grają jak chcą zamiast prawy lewy , gra lewy i tylni. jeden w ogóle nie bierze udziału.ogólne XXX .

ma ktoś może jakiś pomysł.

karta zintegrowana.,kable dobrze podłączone,są pokolorowane trudno pomylić.może być to wina kodeków. mam ffdshow,divix,real alternative,


Proszę pohamować język.

Asterisk .

jedyne co mogę Ci poradzić to reinstal sterów (na nowsze/starsze jeśli istnieją)

Jeśli masz viste to prawie normalne u mnie świrowały te głośniki na viście ale jeśli masz win xp to zainstaluj najnowsze stery do swojej dźwiękówki a potem pakiet kodeków K-Lite full i w opcjach ffdshow audio decoder wyłącz Mixer powinno coś się poprawić .

już alles in kontroliren. trzeba na tej płycie po prostu kabel center zamienić z rear.nie wiem może producent płyty miał daltona :smiley: czyli zielony do zielonego,czarny do pomarańczowego wejścia, pomarańczowy do niebieskiego wejścia. i gra jak ta lala.testy przebiegły prawidłowo.

ps od kiedy jaja wielkanocne uważane są za nie pohamowany język :slight_smile:

zamykamy posta.