Problem z głośnikami Logitech z623

Witam otóż nie dawno zakupiłem te oto głośniki http://www.logitech.com/pl-pl/speakers- … vices/7321, tyle że wersje z wtyczka angielską :stuck_out_tongue: i od pewnego czasu mam taki toto problem : GGdy podłaczam je do pradu i wlaczam power to ze tak powiem “charczy” i potem gdy lekko poruszam przycisk wlaczania tez pojawiaja sie w glosniku charczenie a nieraz nawet ta lampka od zasilania gaśnie, i nie wiem czym to jest spowodowane, czy może być to wina przejściówki ( na polskie gniazdka) ?? bo to denerwujące na poczatku myslalem że to wina przedłużki ( ktora czasem nie dołączała, ale sprawdzałem na 2 gniazdku i to samo ( chociaż już wtedy ta lampka po poruszeniu przycisku nie przygasa ) :stuck_out_tongue_winking_eye: z Góry thx za jakąkolwiek poradę :wink:

Może jest walnięty potencjometr w satelitce dlatego ci charczy, miałem podobnie z creative inspire t6100 i tam właśnie walnięty był potencjometr

Potencjometr? hmm chyba nie bo problem dotyczy wyłącznie przycisku POWER na lewej kolumience, tzn przy podglaszaniu przyciszaniu jest wszystko oki zadnych szumow szmerow etc, a jak dotkne power to zaczyna harczec tak jakby wtedy nie dolaczalo ( bo czasem ta lapmpka power migała : P ) Niby nie przeszkadza to wsumie glosniki chodza czysto ale chodzi mi oto czy tak ma byc czy wina lezy po stronie glosnikow, zasilania, wtyczki, przejsciowki, etc