Problem z głośnikami P5800 5.1 - tylko dwa grają

Cześć. Dziś kupiłem głośniki w systemie 5.1 Creative P5800. Gdy wszystko podłączyłem działają tylko dwa przednie głośniki i subwoofer. Zainstalowałem Winampa 5.1 surround edition i wszystkie głośniki chodzą ale tylko w demo muzyce, która się włącza po instalacji winampa 5.1 SE. W WMP działają tylko dwa przednie i subwoofer, tak samo jest z filmami nawet gdy obsługują 5.1 i z grami. Co mam zmienić, co ustawić? Czy normalne mp3 mogą grać na wszystkich głośnikach? Napiszę jeszcze, że opcje “Allow hardware acceleration” mam włączoną. Karta dźwiękowa to: Creative SB Audigy 2 SE 7.1 EAX więc wszystko powinno być ok

Witam!

Jeżeli wszystkie głosniki chodzą w demo Winampie Sorround Edition to wszystko z ustawieniami powinno byc wprządku.

Spórbuj sciągnąc program do odtwarzania muzyki JetAudio lub foobar2000, u mnie w nich chodzą wszystkie głosniki.

Jeżeli to nie pomorze włącz w opcjach karty dzwiękowej opcje CMSS 3D(U mnie w EAX Console)

Pozdrawiam!

powłączałem wszystkie potrzebne opcje w EAX console itp i wszystko działa, w mp3, w grach w filmach, tylko mam jeden mały problem. Gdy głośniki sa włączone i przeglądam np. neta ale nie gra muzyka, głośniki dziwnie syczą… Taki dziwny dźwięk, który czasami narasta a potem “opada”. O co kaman? Wie ktoś? Troche to denerwujące jest. :-x