Problem z Głośnikami

Witam,

A więc tak, Chcialem w msconfig powylaczac wszystko z Microsoftu i to zrobilem potem sie okazalo ze mam podstawowy pasek i niemam internetu.

Więc potem przy ponownym uruchomieniu komputera Dałem zeby zaznaczyl wszystko i i znow ponownie urochomil mi sie komputer.

Potem gdy chciałem poslychac sobie muzyki zauwazylem ze niedzialaa głosniki, zobaczyłem w " Panel Sterowania" nastepnie w " Dźwięki i Urządzenia Audio" i mam to wszystko takie szare, że nic niemoge zaznaczyć ani nic…

Czyli niewykrywa mi wogóle głośników.

Prosze o Pomoc. !!

Pozdrawiam:

Exos.

Zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej, powinieneś mieć je chyba na płycie CD od płyty głównej. Ewentualnie podaj specyfikacje twojego kompa (model płyty głównej, karty graficznej i system operacyjny), to może ktoś znajdzie Ci odpowiednie stery…

exos , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Hej,

Sprawdź też, czy usługa Windows Audio jest uruchamiana automatycznie i czy w danej chwili jest włączona. Klikasz Start -> Uruchom i wpisujesz services.msc. Szukasz usługi Windows Audio - jeśli nie jest włączona, uruchamiasz ją i zaznaczasz jej automatyczne ładowanie. Dodatkowo warto sprawdzić, czy elementów sterownika zintegrowanej karty dźwiękowej nie wyrzuciłeś z autostartu. W niektórych przypadkach brak ich uruchomienia przy starcie systemu oznacza brak dźwięku.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czas minął.