Problem z głośnikami

Witam,

Mam problem z głośnikami .Pszeistalowałem system i nie podłoczyłem głośników i teraz nie dzałajom.Nie wiem co mam zrobic? .Jak odpalam Windows Media Player pisze tak “Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo.”

Złączono Posta : 18.05.2006 (Czw) 20:39

głośniki mi dzałały pszetem

wygląda jak by sterowniki do karty dzwiękowej się nie zainstalowały :wink: :wink:

Nie dubluj proszę informacji.

albo brak kodeków :smiley:

Jesli to windows xp i pan kolega oskar_e chce odtworzyc mp3 to jest niemozliwe ! Xp po instalacji odtwarza ten format plikow bez instalowania dodatkowych bibliotek !

Tak jak napisal Pysiu brak sterownikow lub karta zywotnosc juz sie wyczerpala :slight_smile:

lub jak nie jest zintegrowana to mozna pokusić się i w inny slot włozyć :wink:

Lub upewnic sie czy jest poprostu karta nie jest wylączona w biosie :slight_smile: lub

Moj komputer/Wlasciwosci/Sprzet/Menager urządzen i niech powie czy nie ma jakiegos pytajnika(?) zoltego ! ( kontrolery dzwieku , video i gier )

Panowie, może wstrzymajmy się z kolejnymi propozycjami i poczekajmy na odpowiedź autora wątku :wink:

mam windows xp

Złączono Posta : 19.05.2006 (Pią) 8:09

Panowie! !!

Jak powiedzałem wczesniej {Pszeistalowałem system i nie podłoczyłem głośników i teraz nie dzałajom} podczas pszeistalaci systemu nie podłoczylem głośników i teraz nie dzałajom. Wtedu dzałały dobrze mam głosniki Samsung sms-7631.

Złączono Posta : 19.05.2006 (Pią) 8:11

:arrow: Panel sterowania-> Dzwiek i urządzenia Audio-> Audio-> Zaawansowane wybierz głośniki które używasz

:arrow: podłącz inny sprzet, gdzie sprawdzisz poprawność działania karty dzwiekowej

Może Mod mnie XXX ale przeinstaluj sterowniki i nie opowiadaj bredni.Jak karta dźwiękowa jest sprawna i działa to nie ma względu czy głośniki były podłączone przy reinstalce.Przy winxp po restarcie nawet super jakies głośniki będą działać.Z tego co piszesz chodzi o karte zintegrowaną-najlepiej ściągnij Realteka 97 wszystko na nim rusza.

Daruj sobie :evil:

Sdar

To może jednak włącz…

I zacznij proszę pisać poprawnie w języku polskim bo zaczynam tracić cierpliwość :evil:

sdar nie zauważyłem “y”,a wtręt /przepraszam/.Na odległość to nie wszystko widać

Jak wchode to są ikony zamalowane na szaro nie są białe tylko szare i nieda się kliknoć

Złączono Posta : 19.05.2006 (Pią) 14:50

juz dzała bo zaistalowałem sterowniki! !!

Dzięki za posty!! :slight_smile:

Dodatkowe ok. 100 wykrzykników usunięto.

Nie przesadzaj

boczi