Problem z głośnikiem/dźwiękiem w laptopie

Wcześniej mialem Viste i wszystko działało, ale neostrada nie działa na viście, więc zainstalowałem XP. Teraz Internet i wszystko działa oprócz dźwieku. W ogóle nie wykrywa głośników. Do laptopa nie dostałem żadnych sterowników. Więc może w tym tkwi problem. Laptop emachines by acer. Moze mam pobrać sterowniki z Internetu? Tylko jakie i skąd?

Musisz zainstalować sterowniki do karty dźwiękowej. Najlepiej pobierz je ze strony producenta twojego laptopa.

Neostrada nie działa na Viście?? To niby jak ja piszę. Bzdury, ale przejdźmy do konkretniejszego pytania, powiedz nam jaką kartę tam masz (zapewne zintegrowana). To, że masz acera to nic nie pomoże.

adamtubylec , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

na laptopie od pewnego czasu nie działa mi dźwięk prosze o pomoc mam Windows XP a tutaj wszelkie info Procesor Intel Core 2 Duo T5250 1,50 GHz, 2 MB cache

Technologia mobilna Intel Centrino Duo

Prędkość CPU 1,5 GHz

Pamięć RAM 2 GB

Rodzaj pamięci DDR 2

Wolne banki pamięci 1

Pojemność dysku 160 GB

Przekątna wyświetlacza 15,4 in, panoramiczna

Rozdzielczość maksymalna LCD 1280 x 800 px

Dodatkowe funkcje matrycy MSI ACV Display (błyszcząca)

Karta grafiki NVidia GeForce 8400MG

Wielkość pamięci karty graficznej 256 MB

Napęd optyczny DVD-RW

Obsługiwane nośniki - zapis CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL

Karta dźwiękowa AC’97

Wbudowane głośniki / mikrofon Tak / tak

Złącza zewnętrzne 4 x USB 2.0, FireWire (IEEE 1394), TV Out, D-Sub (VGA ), Mikrofon, Słuchawki, LAN (RJ-45), Modem (RJ-11), PCMCIA typ II

Urządzenie wskazujące Touchpad

Modem V.92

Karta sieciowa 10/100/1000 MBit LAN, Wireless 802.11b/g LAN

Cechy dodatkowe Kensington Lock, klawiatura numeryczna, wbudowana kamera internetowa

System operacyjny Microsoft Windows Vista Home Premium

Replikator portów Nie

Czas pracy na akumulatorach 3,5 h

Waga 2,6 kg

Wymiary 358 x 27-34 x 259 mm

i w wimpie pisze coś o drietrec sound czy jakoś tak z góry dzięki