Problem z głośnością

kupiłem słuchawki do kompa, podłączyłem najpierw do MP3 i fajnie grały. Ale po podlączeniu do kompa coś cienko piszczą… I to nie jest wada słuchawek bo ze wszystkimi tak jest… i dodam, ze głośność, wszystkie suwaki są NA FULLA… po podlączeniu do MP3 dudnią jak glupie, a pod kompem nic… Może ktoś ma informacje czy można jakos, jakims zewnetrznym programem zwiększyc głosność w systemie? Jakis program, skrypt, cokolwiek??

pozdro:))

ankon91 zainstalowałeś stery do dźwięku?

Hej!! Może by tak zainstalować sterowniki do dźwięku i jakiś porządny program do odtwarzania muzy (winamp).

ankon91

Można zauważyć - nie krzycz jednak na Forum.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Panel starowania - Dźwięki i urządzenia audio. Napisz czy na komputerze masz głośniki i czy np. głośniki są podpięte z tyłu a słuchawki włączasz do panelu z przodu itp…

Mam podpięte z tyłu, w panelu sterowania wszystko jest OK, interesuje mnie jakiś zewnętrzny program…

I wszystko jasne… płyty główne oferują wyjście LINE-Out dla dźwięku… i słuchawek do tego nie podłączysz bo będzie bardzo cicho grało… nawet jak wszystko wyciągniesz w panelu sterowania na max… nie jest ci potrzebny zewnętrzny program, bo to nie problem programu tylko sprzętu… kup choćby najtańsze głośniki aktywne (take za 20 złotych, podłączane do komputera i pod 220V) i słuchawki wepnij w gniazdko w kolumnach albo zaopatrz komputer w kartę dźwiękową oferującą wyjście SPEAKER które oferuje wyższy poziom napięć niż wyjście LINE-Out

jak masz sterowniki realteca to włącz panel sterowania daj na wejście/wyjście audio kliknij na ikonke głośników i zaznacz słuchawki i będzie ci głośno grało

JoeMix DZIĘKI:D jest też sprawa że do kompa mam podpiętą wieżę pod AUX. Czyli jak podlączę do wieży słuchawki to będzie git? Pytam, bo przy wieży mam JACKa, musiałbym kupić przejściówkę, dlatego wolę zapytać:) i jeszcze pytanko, po co te całe zasady ortograficzne, banują posty za ich brak…:confused:

pozdro:))

Tak, wejście AUX w wieży będzie dobrze współpracować z LINE-Out w komputerze… Na PC ustaw głośność na około 30-50% i zadany poziom hałasu w głośnikach lub słuchawkach ustaw już na wieży…

Co do zasad… wiesz, żyjemy w Polsce więc miło się czyta po polsku… To nie problem pisać w miarę (nikt Ci nie każe pisać piękną polszczyzną) po polsku, a jak masz z tym kłopot bo jesteś dyslektykiem i robisz liczne literówki w piśmie jak i na kompie (tak jak ja) to używaj FireFoxa, on poprawia błędy :slight_smile: