Problem z Google Chrome


(Zenekwanna15) #1

witam otóż jak włączam Google chrome to mi wyskakuje okienko i pisze w niem The application was unable to start correctly (0xc0000022) nie wiem o co chodzi z tym błędem wkurza mnie to ale nie przeszkadza to w użytkowaniu neta ale nie wiem co to jest proszę o pomoc


(Santer Pl+Dp) #2

Patrząc po forach pomocy Googla nie ma na to jednego rozwiązania.

Z tego co znalazłem, niektórym pomogło:

  1. uruchom przeglądarkę z parametrem “ --no-sandbox ” lub ” --no-process-plugins ” (http://www.techtickle.com/fix-for-google-chrome-error-the-application-failed-to-initialize-properly-0xc0000005.html)

  2. skanowanie systemu (możliwy wirus, który przynajmniej w zeszłym roku był niewykrywany przez część programów antywirusowych) (http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=24704#c38)

  3. uruchom Chrome w trybie Administratora (http://www.google.com/support/forum/p/Chrome/thread?tid=61c572f20bee1d42&hl=en)


(Kaka') #3

kotek7922 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif