Problem z google - dziwne strony

Witam. Po kliknięciu w jakikolwiek wynik po wyszukwianiu google otwiera sie ciagle ta sama strona (xxx lub jakies reklamy) dopiero po skopiowaniu linka do okna przegladarki, strony normalnie wchodzą.

Log z hijacka:

oraz z combofixa:

w Hijack fix tych procesów

O21 - SSODL: E404Helper - {199f9717-3152-4dff-9749-38ae8d961b0d} - e404d.dll (file missing)

O23 - Service: Crypkey License - Unknown owner - crypserv.exe (file missing)

O2 - BHO: (no name) - {C8ED1852-D794-A066-BB5A-8C8A37842C96} - C:\WINDOWS\system32\xohycex.dll (file missing)

O3 - Toolbar: My Global Search Bar - {37B85A29-692B-4205-9CAD-2626E4993404} - C:\Program Files\MyGlobalSearch\bar\1.bin\MGSBAR.DLL (file missing)

Usuń ręcznie te pliki w razie problemów wejdź w tryb awaryjny, wyłącz przywracanie systemu

O4 - HKCU…\Run: [seab] “C:\PROGRA~1\YSTEM3~1\winspool.exe” -vt yazb

O4 - HKCU…\Run: [Xbtjn] “C:\Documents and Settings\Łukasz\Dane aplikacji\a?sembly??plorer.exe”

Możesz usunąć ręcznie albo używając programów

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=12510

taz miałem ten problem!!

mi pomógł skan GDATA, Spybot - Search & Destroy i chyba jeszcze jakiś narzedzie do naprawiania rejestru i sprzatania całego kompa (System Mechanic 6)

i pomogło !!

W trybie awaryjnym uruchamiasz w tej kolejności następujące narzędzia:

Fixwareout

SDFix

Następnie już w trybie normalnym Combofix i dajesz logi z wszystkich tych narzędzi.

Ja swojego czasu mialem dokladnie, co do joty tak samo… Probowalem roznymi programami, czyscic rejestry, wpisy, ciasteczka, no wszystko. W koncu sie wkurzylem i zrobielm formata:) i pomoglo:) I taka podpowiedz na przyszlosc… nie ogladaj takich fuj stronek :wink: