Problem z Google

Witam!!

Mam taki problem: gdy chcę wyszukać cokolwiek przy pomocy wyszukiwarki Google pojawia mi się cały czas taki komunikat:

Przepraszamy,

… ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować.

Dostęp odzyskasz najszybciej, jak będzie to możliwe, więc ponów próbę wkrótce. Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer lub Twoja sieć zostały zainfekowane, skorzystaj z programu antywirusowego lub programu usuwającego szpiegujące oprogramowanie, aby usunąć wirusy lub takie oprogramowanie z Twojego komputera.

Jeśli błąd będzie się powtarzał, problem można rozwiązać, usuwając plik cookie Google, a następnie ponownie odwiedzając witrynę Google. Aby uzyskać instrukcje dotyczące określonej przeglądarki, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej online jej producenta.

Jeśli problem dotyczy całej sieci, więcej informacji można uzyskać w Centrum pomocy wyszukiwarki Google.

Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że ponownie skorzystasz z wyszukiwarki Google.

I muszę wpisywać literki do okna żeby przejść do wyszukiwania. Co gorsza najczęściej po wpisaniu znaków przeglądarka i tak nie działa. Jest to bardzo denerwujące. Kaspersky nie wykazuje obecności żadnych wirusów. Przesyłam również log z hijackthis:

http://wklej.org/id/f39a372503

Z góry dziękuję za zainteresowanie

Log OK

Miałem to samo, masz jakieś świństwo w pamięci systemu.

Pozostał ci format, jeżeli kaspersky nic nie wykrywa ;/

A tak po za tym to sie nie dziwi z twojego loga, nieźle narąbane.

Bez obrazy :PP

nie ma opcji żebym w tej chwili zrobił format. Może jednak ktoś będzie miał jakiś pomysł na zniwelowanie tego problemu??

Ja wyłączyłem z przeglądarek i WMP serwer proxy - pomogło.

Mam dostęp do internetu bezpośredni przez sieć lokalną. Także nie mogę tego wyłączyć. chyba, że się mylę :slight_smile: Może jakiś jeszcze pomysł?? :slight_smile:

viewtopic.php?f=2&t=244011

viewtopic.php?f=16&t=245656