Problem z Gothic 3 i F.E.A.R

Mam problem podczas uruchamiania Gothic 3 I F.E.A.R. Podczas tej pierwszej działa aż do momentu gdy ma sie pojawic już menu monitor gaśnie.Gdy zaś uruchamiam fear cały czas jest czarny ekran i nic się nie pojawia co zrobić???

pewnie pirat

Odechciewa mi się żyć jak patrzę na takie posty. Masz pewność? Nie - nie pisz :!: .

Co do tematu: jaki masz w ogóle sprzęt?

procesor 2,4 GHz 512 mb RAM i RADEON 9200SE (128mb) , ale według minimalnych wymagan sprzetowych fear powinien mi pojsc

Ja mam procka 1.5 512 ram i Radeona 9200SE i śmiga :))

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 17:38

I tez mam Porata :smiley:

No właśnie to co mam zrobić bo bardzo mi na tej grze zależy:(( help! !!

czyli co? Pirata?

Nie!! mam oryginalna gre i nie chce mi isc tylko nie wiem jaka jest przyczyna

spróbuj pobrać najnowsze STEROWNIKI do karty graficznej, bo to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna twojego niepowodzenia

Gothica nawet nie próbuj odpalać…

Co do Fear - zaisntaluj te sterowniki.

Taa, 6.11 do 9200se… Może mi powiesz, że Ty takie masz? Od wersji 6.5 9200se nie jest supportowany przez ATI… Najnowsza wersja dla 9200se to 6.5

mam GeForca :slight_smile:

racja, przepraszam za pomyłkę, chciałem pomóc

Dokładnie nawet nie próbuj za mało ram będzie pokaz slajdów :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiem co jest grane zainstalowałem te sterowniki i dalej nie idzie:(( a trzeba coś zmieniać w ustawieniach???

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 18:17

no już poszło ;d;d;d … szkoda tylko że bez dźwięku :frowning: .Na innym forum czytałem że inni też mieli ten sam problem ale nie znalazłem na to odpowiedzi POMóżćIE !!

ello tez mialem taki problem , wystarczy ze wyrzucisz wszystkie kodeki video i poleci:)

TAAK !!

he he no widzisz tez w sobote dopiero do tego doszedlem:) fear rzadzi i ta grafika . . . . ale gothika przy 512 ram nie instaluj bo tylko sie przerazisz:) gralem tak i nie polecam a teraz na giga jeszcze ostro przycina … pozdro

Złączono Posta : 29.03.2007 (Czw) 12:31

tez w weekend mialem taki problem ale doszlismy z kumplem o co chodzi:):slight_smile: gra jest przesadzona, a gothika przy 512 ram nawey nie wlaczaj he he przeszedlem na 512 ram pol gry ale to taka meczarnia ze szok, taraz na giga mi jeszcze ostro przycina,