Problem z grą Battlefield 3 i z innymi grami. (Win7 64bity)

Witam mam problem a mianowicie mam kompa: geforce 9800gt 512mb, 2gb ram i procesor 2 rdzeniowy AMD ATHLON II X2 245. Właczam battlefielda 3, menu sie ładuje troche dlugo, gdy sie załaduje i chce przejść do gry to wyskakuje mi komunikat ze mam mało pamieci w karcie graficznej, a dodam ze patrzylem na wymagania to minimalne ma geforce 8800gt wiec mi powinno spokojnie działać, wiec sie dziwie. Proszę o pomoc.

geralt11 , proszę o konkretne zatytułowanie wątku. Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Zmniejsz ilość detali w grze. To powinno obniżyć zapotrzebowanie na pamięć karty graficznej.

J/w.

Jaki system ?

W Menedżerze urządzeń nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania ?

Jeżeli to jest Windows XP to nie zaszkodzi tylko trochę pomoże:

Start --> Panel sterowania --> System --> Zaawansowane --> Wydajność --> Ustawienia --> Efekty wizualne - zaznacz tylko

6 pozycji - Zastosuj - OK.

b6f4bd33aeb1d059m.jpg86e86da81e7e892fm.jpg

Może jeszcze pomóc zmiana sterowników do karty graficznej na nowsze lub starsze…

detale zmniejszylem do najnizszych, a battlefield nie chodzi na XP wiec skad te twoje pytanie?, i sterowniki mam najnowsze do nvidi, ale tak zauwazylem wogole ze mi wiekszosc gier nawet tych starszych na windowsie 7 sie tnie, nie wiem dlaczego… na XP tak nie bylo.

Dodane 27.08.2012 (Pn) 19:10

Mam tez problem z innymi grami… ehh zaczyna to mnie juz bardzo irytowac w czym jest problem? przeciez moje parametry spelniaja wymagania windowsa 7, wiec tak nie powinno byc.

geralt11 , raz już byłeś proszony o zmianę tytułu na konkretny - nowy tytuł nic tu nie rozjaśnił :? - popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Efekty wizualne powinny pomóc z innymi grami. (aero jest dość zasobożerne). Jeśli twój 7 jest 64bitowy to masz za mało ram by na nim grać :slight_smile:

Drobok tzn? co mam zrobic?

dziekuje, troszke pomoglo, ale moze mozna cos jesszcze :frowning:

Wywal wszystko z autostartu. Wyłącz zbędne usługi i wtedy spróbuj :slight_smile: (co do usług google, nie wiem z których akurat ty korzystasz)

Strasznie duzo tych uslug… w win7 jest, calkiem nie potrzebnych, a mowia ze tak bardzo wydajny jest ten system.