Problem z grą Call of Duty 2

Mam taki problem z Call od Duty 2. Po zainstalowaniu podczas włączania gry to mi wyskakuje " DirectX encountered an unrecoverable error. Check the DirectX FAQ for possible solutions " Problem w tym, że mam zainstalowanego DirectX 9.0 c i potem wyskakuje mi FAQ CoDa 2 o DirectX. Dzięki za pomoc.

P.S mam laptopa jak coś, ale nie wiem czy to może mieć to coś to tego.

Podaj model notebooka i zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX.

Odinstaluj stery do grafiki i tego direct’a.Przeczyść rejestr (np. tym).Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki i jeszcze raz tego direct’a.

Może źle wyłączyłeś grę? Np.poprzez kombinację ALT +F4

Ja właśnie tak wyłączyłem grę i identyczny problem wyskakiwał.

POnowna instalacja sterowników nie pomagała…tylko odinstalować i ponownie zainstalować w/w grę.

Ja dość często tak zamykam i nie mam żadnych problemów.Podaj jeszcze jaki SP masz?Ja po zainstalowaniu Call’a miałem jeszcze SP2, ale zainstalowałem SP3 i zaczęło się mi sypać.Nie chciała się włączać.Tylko co jakiś czas się udawało.Formata robiłem przy okazji jakoś i najpierw zainstalowałem SP3 a póxniej dopiero COD’a i jest ok jak narazie.

Ale o co chodzi z tym wyłączeniem gry? Po zainstalowaniu gry, kiedy ją włączam no to pisze mi, że coś jest z directem.

Może tak…sprawa u mnie z CoD’em 2 wyglądała tak (SP2 - teraz mam SP3 ale nie bawię się w takie wyłączanie) :smiley:

Odpalam grę,wchodzę na serwer…gram,gram i nagle gdy zamiast nacisnąc ESC>Wyjdz , to idę na skróty dzięki ALT+F4 (zamykanie aplikacji)

Po ponownym uruchomieniu gry, gdy na chwilkę na ekranie pojawia się postać żołnierza z M3 (pistolet maszynowy) wyskakuje błąd directx’a i że

'aplikacja została niepoprawnie wyłączona...czy chcesz włączyć ją w trybie awaryjnym...spowoduje to zmianę ustawien graficznych na domyślne lecz nie zmieni sterowania'

Reinstalka direcxt’a…nie pomaga

Reinstalka CoD’a…pomaga

O to mi właśnie chodziło :wink:

Ja przy SP3 też czasem wychodze ALT+F4 i nie miałem jeszcze takiego problemu.

Ale był jakiś inny, też z grafą związany, ale to pojawiło się PO instalacji SP3.Oczywiście tak czy siak robiłem format więc nie wime czy inaczej da się to rozwiązać.

Zrób tak jak radzi Servrild.

Jak coś no to nie ma czegoś tam takiego, żeby automatycznie zreinstalować CoD 2, czyli po prostu odinstalować i ponownie zainstalować gra samemu???

jok123 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

-Odinstaluj COD’a.

-Jeśli został folder (“Activision”) w “Program Files” to go usuń.

-Przeczyść rejestr np tym.

-Uruchom ponownie komputer.

-Zainstaluj COD’a.

Ok. dzięki wielkie.