Problem z grą Call of Duty 2

(system) #1

Mam taki problem z Call od Duty 2. Po zainstalowaniu podczas włączania gry to mi wyskakuje " DirectX encountered an unrecoverable error. Check the DirectX FAQ for possible solutions " Problem w tym, że mam zainstalowanego DirectX 9.0 c i potem wyskakuje mi FAQ CoDa 2 o DirectX. Dzięki za pomoc.

P.S mam laptopa jak coś, ale nie wiem czy to może mieć to coś to tego.

(Longhorn2009) #2

Podaj model notebooka i zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX.

(Lukaszk 89) #3

Odinstaluj stery do grafiki i tego direct'a.Przeczyść rejestr (np. tym).Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki i jeszcze raz tego direct'a.

(Sevrild) #4

Może źle wyłączyłeś grę? Np.poprzez kombinację ALT +F4

Ja właśnie tak wyłączyłem grę i identyczny problem wyskakiwał.

POnowna instalacja sterowników nie pomagała...tylko odinstalować i ponownie zainstalować w/w grę.

(Lukaszk 89) #5

Ja dość często tak zamykam i nie mam żadnych problemów.Podaj jeszcze jaki SP masz?Ja po zainstalowaniu Call'a miałem jeszcze SP2, ale zainstalowałem SP3 i zaczęło się mi sypać.Nie chciała się włączać.Tylko co jakiś czas się udawało.Formata robiłem przy okazji jakoś i najpierw zainstalowałem SP3 a póxniej dopiero COD'a i jest ok jak narazie.

(system) #6

Ale o co chodzi z tym wyłączeniem gry? Po zainstalowaniu gry, kiedy ją włączam no to pisze mi, że coś jest z directem.

(Sevrild) #7

Może tak...sprawa u mnie z CoD'em 2 wyglądała tak (SP2 - teraz mam SP3 ale nie bawię się w takie wyłączanie) :smiley:

Odpalam grę,wchodzę na serwer...gram,gram i nagle gdy zamiast nacisnąc ESC>Wyjdz , to idę na skróty dzięki ALT+F4 (zamykanie aplikacji)

Po ponownym uruchomieniu gry, gdy na chwilkę na ekranie pojawia się postać żołnierza z M3 (pistolet maszynowy) wyskakuje błąd directx'a i że

'aplikacja została niepoprawnie wyłączona...czy chcesz włączyć ją w trybie awaryjnym...spowoduje to zmianę ustawien graficznych na domyślne lecz nie zmieni sterowania'

Reinstalka direcxt'a...nie pomaga

Reinstalka CoD'a....pomaga

O to mi właśnie chodziło :wink:

(Lukaszk 89) #8

Ja przy SP3 też czasem wychodze ALT+F4 i nie miałem jeszcze takiego problemu.

Ale był jakiś inny, też z grafą związany, ale to pojawiło się PO instalacji SP3.Oczywiście tak czy siak robiłem format więc nie wime czy inaczej da się to rozwiązać.

Zrób tak jak radzi Servrild.

(system) #9

Jak coś no to nie ma czegoś tam takiego, żeby automatycznie zreinstalować CoD 2, czyli po prostu odinstalować i ponownie zainstalować gra samemu???

(Kaka') #10

jok123 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Lukaszk 89) #11

-Odinstaluj COD'a.

-Jeśli został folder ("Activision") w "Program Files" to go usuń.

-Przeczyść rejestr np tym.

-Uruchom ponownie komputer.

-Zainstaluj COD'a.

(system) #12

Ok. dzięki wielkie.