Problem z grą choć spełnione są wymagania minimalne

Witam

Mam do was pytanie a mianowicie zainstalowałem sobie Call of Juarez 1, i mój problem polega na tym że mimo iż teoretycznie komputer spełnia wymagania minimalne to gra strasznie tnie a najdziwniejsze jest to że mam taka samą ilość fps na najmniejszej rozdziałce i na min. detalach co i na największej rozdziałce i max. detalach. Po prostu zmiana ustawień graficznych nie wpływa na ilość fps. Mam wszystkie stery najnowsze, wyłączam zbędne procesy, komputer jest czysty i tak zero poprawy. Google nie jest mi obce i poszukałem trochę :stuck_out_tongue: ktoś miał już podobny problem na znacznie mocniejszym komputerze oraz wyczytałem że ta gra jest podobno jakoś mało kompatybilna.

Oto moja maszyna:

-Zasilacz chieftec 450W

-celeron 2.93ghz 64-bit

-ASRock 775Dual-880Pro

-EVGA GF 8600gts 256MB

-Goodram 2gb

-Smsung Sata 200gb

Wiadomo procek nie bardzo do gier i płyta graficzna trochę ogranicza grafe ale grałem juz w takie tytuły jak Far Cry i Call of Duty Modern Warfare i wszystko szło na wyższych detalach raczej bezproblemowo. Jeżeli nie wiecie jak to rozgryźć to chociaż przybliżcie mi czym to może być spowodowane. Z góry dzięki :slight_smile:

yyy źle napisana gra ? :slight_smile:

A sprawdzałeś czy nie masz zakurzonej grafiki ? czy wiatraczek działa itp ?

Nie myślę że wszystko jest jak najbardziej sprawne, a co do gry to nie że jest źle napisana tylko czasem może mieć swoje kaprysy(w przenośni) :slight_smile: podobno ekipa CdAction to stwierdziła…

skoro gra ma swoje kaprysy to znaczy, że jest źle napisana. Jakby była dobrze napisana to tych kaprysów by nie miała