Problem z gra COD2

witam

mam taki problem ze sama gra strasznie tnie… nie mam ustawionych jakiś cudów a gra tak buja że nie da się grać,

kiedys pożyczyłem tą gre i wszystko chodilo ok na gorszej karcie… radeonie 9200 chodzilo dobrze…

teraz mam radeona 9800 i jest kiepsko…

strowniki sa raczej ok bo inne gry chodzą dobrze,choc w menadzerze urzadzeń pokazuje mi jakbym miał 2 grafiki …

a przy właczeniu windowsa znajduje jakiś sprzęt nowy (jakby znów radeona :? ) moze to problem powoduje… bo tak to juz niewiem co moze byc…

prosze o pomoc bo nie wiem o co chodzi…

Ja mam podobny problem z Counter-strike :frowning: kupiłem sobie radeona x1300 i mi tnie wlasnie CS :frowning: i to jest zpowodowane przez to ze mam za słaba lyte głowna dowiedzialme sie to od informatyka.

Powiedz jaki masz ogolnie sprzet :

Plyta głowna

Ramy

Procesor

zasilacz

plyta K8V-F

512 Ram

procek 2.9 gb amd

dziwne jest to ze w trybie multi nie jest tak zle … da sie biec normalnie :slight_smile:

a na jakich detalach grasz?

usun sterowniki od karty

wlacz windowsa za pomoca f8 i wybierz tryb vga

zainsaluj sterowniki i wlacz normalnie mi to pomoglo

nie jestem pewien ale czy radeon 9800 nie potrzebuje 1gb ramu ??

Witam,

Ja tam już przeszedłem i to na mojej starej karcie Geforce 4 MX 64MB :smiley:

Teraz mam juz naszczęscie o wiele lepszą.

Pozdrawiam

skąd ten pomysł??? :o

niektore karty wymagaja minimum 1 gb ram aby chodzli tzn. normalnie i zlyszalme to od fachowców więc sie zastanawiam !!

karta może dzialac wolniej ale nie bedzoe tak ze wcale przestanie dzialac:/

adxx co do czego ? :o :x :x

WolFiK

  1. odinstaluj sterowniki

  2. ściągnij program Driver Cleaner Pro za pomocą którego usuniesz resztki sterowników które nie są usuwane przez deinstalacje = to jest bardzo ważne gdyż te stare pliki są czasem upierdliwe i jakoś chcą łączyć się z nowymi i wszystko się psuje

  3. restarcik - tryb awaryjny niepotrzebny

  4. zainstaluj nowe sterowniki - najlepiej OMEGA DRIVERS i nie za nowe

i przydałoby się więcej ramu, chodź miałem RADEONA 9800 na 512MB RAMU i działało bez problemów

jesli pojdzie bez bez restartu to super,mi jednak dopiero tryb vga pomogl :?

Ja już kompleteni nie wiem co zrobic z tą moją tnie mi i tyle :frowning: nawet 4 formaty nie pomogly :o :frowning: :evil: omgedrivers tez nie :frowning: nowsze sterowniki i strasze tez nie i wszystko chyba przez agp x 4 :confused: :cry:

a inne gry jak chodza???

SCP

a to ma szanse pomoc? bo to tylko ta gra tak muli…

a np gta SA chodzi dobrze…

nie wiem moze cos w opcjach gry… ale znowu tam nie ma co az tak poprzestawiac…

a na jakich detalach grasz? i w multi czy single Ci tnie?

Złączono Posta : 10.02.2007 (Sob) 19:47

jaka masz wersje gry? moze latka 1.3 cos pomoze

tylko mi tnie counter strike’a :frowning: :? :cry: inne gry chodza np. oblivion na wysokich obrotach smiga :stuck_out_tongue: nfs - mw i carbon tez ale tnie f.e.a.r :confused: znowu

spróbuj zainstalować jeszcze raz gre. jeśli inne gry ci działają to musi to być wina aktualnie zainstalowanego CoD’a

poza tym na twoim sprzęcie CoD 2 będzie działać na MEDIUM płynnie.

jest jeszcze inna sprawa: wiadomo że mało która gra jest robiona pod silnik ATi (choć to w tym przypadku nie ma najmniejszej różnicy)