Problem z grą Colin Dirt. Błąd Dirt.exe


(Areksorys) #1

Witam mam problem z grą Colin Dirt (gra oryginalna) mianowcie po sprawdzaniu płyty wyskakuje mały prostokącik z napisem Colin Dirt, potem robi się czarny ekran i wywala do Windowsa z komunikatem"Błąd Dirt.exe". Dzwoniłem do pomocy technicznej to kazali mi zainstalować patch w wersji 1.1 i nowe sterowniki do karty graficznej i dżwiękowej. Tylko nie umię znaleść sterowników do tej karty dżwiękowej: Realtek ALC850 AC'97. Wymagania spełniam: procesor pentium dual core 1,8, grafika geforce gygabyte 8500gt tubo force ultra 256mb ddr3, 2gb ram ddr2. Co może być przyczyną takiego błędu jeżeli okaże się że to nie sterowniki?? Dodam ze na innych komputerach gra działa bez zarzutu (nawet na słabszych)


(kosiu22) #2

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 35618&dlc= sprobuj pobrtac ten sterownik moze podejdzie


(kosiu22) #3

lub ten http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 35618&dlc=


(Harnarius44) #4

Witam mam dokładnie ten sam problem też wyskakuje mi dirt.exe :frowning: a kompa mam takiego jak w podpisie nie wiem co jest grane :(.

A i zapomniałem dodać że próbowałem zainstalować na 2 systemie bo mam Viste i XP na xp wyskakuje błąd a na Viście elegancko chodzi a ja bym chciał żeby było odwrotnie :frowning:


(Areksorys) #5

Jeden z tych sterowników nie działa :frowning: Drugi zainstalowałem ale nic nie pomogło dalej błąd dirt.exe co z tym może być?? Dodam że sprawdzałem na kompie który ma Viste i działa a ja mam XP i nie działa :frowning: Pomocy